| BiaSiAtat a întrebat:

O urati pe Miley Cyrus? Eu da.

Răspuns Câştigător
| KLU a răspuns:

Nu o urasti. esti invidios, asa ca lasa-ne cu intrebarile astea copilaresti. nu ne intereseaza.

27 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu nu am nimic cu ea! E o simpla vedeta care nu-mi face mie viata mai roz doar pentru ca exista asa ca ...nu are rost sa o urasc-personal nu mi-a facut nimic!

| Fragile a răspuns:

Nu, sunt un mare fan, chiar nu am niciun motiv.Si sunt de acord cu KLU, are dreptate., si eu cred asta.

| Elena1234456 a răspuns:

De ce as urao?

| Aero a răspuns:

Irina20 si roby67 au dreptate, sa stii!
cel mai bine e chiar sa n-o cunosti!
daca tu o urasti, e problema ta. nu poti sa ignori existenta ei?

| Roby67 a răspuns:

Dar cine este Miley Cyrus? Nu o cunosc si nu o urasc.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-mi place si mi se pare ca e un exemplu prost pentru fetite si adolescente (le invata ca in lume conteaza mai ales hainele, unghiile, coafura si baietii). Dar in mod cert nu o urasc.

| Katherine20 a răspuns (pentru Brigaela):

Nici mie nu-mi place dar nu este adevrat nu ne invata ce i-a spus tu!tongue

| Farcas a răspuns:

Nu o urasc, dar ma enerveaza laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu o suport, mai ales acum cand incearca sa devina sexy si indrazneata cu Can`t be tammed si prin intalnindu-se cu Liam
Nu suport sa o vad pe verisoara mea mai mica imbracata in haine cu Hannah Montana. Mi se pare fitoasa si diva... spune ca isi scrie singura absolut toate melodiile cand de fapt are numai compositori de renume pe albume.La albumul Breakout, in care se distanta de Hannah Montana, nici chiar melodia Breakout nu a fost compusa de ea, ci de Katy Perry, pentru. albumul ei care nu a mai fost lansat(inainte de One of the boys), si faza e ca miley a facut-o pe Katy sa cante pe fundal.Deci da, o urasc

| irina20 a răspuns:

De ce sa urasc o persoana pe care n-o cunosc(personal)?

| Klara a răspuns:

Nu o urasc pe Miley Cyrus, dar urasc intrebarile stupide despre ea.

| Aicilef a răspuns:

Nu imi place faptul ca toate fetitzele poarta haine cu ea. dar nu stiu cate stiu ceva despre ea. daca le place cum joaca sa o imite in vorbire si in fapte. dar hainele. ea poarta haine cu ea? lol

Răspuns utilizator avertizat
| A_7153 a răspuns:

Nu am dc tongue

| carla_1861 a răspuns:

Eu te urasc pe tine!

| oanna_7222 a răspuns:

Nu am de ce sa o urasc.sa recunoastem este o buna actrita si o cantareata la fel de buna pentru o pustoaica happy

| 100%Diana a răspuns:

Si pe ea, si pe hannah.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Nici mie nu imi place :d

| Baiaaanca a răspuns:

Eu nu.De ce sa o urasc? sa imi stric nervii pentru niste chestii din asta.Nee!oh go on

| MyLittlePinkyEyes a răspuns:

Macar ea a reusit sa faca ceva in viata, nu cA "altii" de pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu o urasc. tu dc o urasti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o urasc pe mylei dar tu
dc o urasti?

| ed23tm a răspuns:

Nu o suport, fiecare are pareri diferite

| littlesunshine01 a răspuns:

Nu sunt intr copilaresti pentru ca miley a ajun vdeta datorita tatalui ei. si mai e si fitoasa

| Elisa_8832 a răspuns:

Nu o urăsc, nu am absolut nimic cu ea.

| gabhy a răspuns:

Si ioooo >big grin