| thepynk a întrebat:

O zi din viata unui emo:

http://i.imgur.com/g3d2z.png

partea 1

15 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Jenibil... epic, veryyyyyyyy epic, fail!

Răspuns utilizator avertizat
| Cretaker a răspuns:

Lol nici nu stiu de unde incepe.

| Cretaker a răspuns:

In comment ai zis ca astepti pareri, din cate'mi amintesc

| Doddel a răspuns:

Partea cu insigna e fenomenala rolling on the floor si cu sora, e amuzanta sa stii.

| Doddel a răspuns:

Am incurcat intrebarile raspunsul este valabil pentru celalalt link cu emo.

| Tweetymrrr a răspuns:

rolling on the floor). Ma rog ...nu e cine stie ce. Este bun; de aruncat al gunoi...(glumahee hee)
BaFthSAin continuare!

| Ghindă a răspuns:

1. e fake

2. ce mi-ar placea sa vad ce te-ar bate un emo, pentru ca prea mult iti bati joc de ei.
3. Nu intelegi nimic, nu-l mai copia Creataker!

| cristianorudi7 a răspuns:

Frumos. da nu prea, adica naspa

| zalisa a răspuns:

Oh, dragă Dumnezeu...
știu că uneori vorbesc urât și că uneori mă comport și mai urât, dar...
parcă fiecare primește o cruce pe care poate să o ducă...
deci, pentru ce dracu' ai făcut-o și pă asta care nu se mai oprește din vomitat abejcții "desenate"? laughing
și, acum, il rog pe darcu' să ne scape de tine. lolai laughingrolling on the floor

| thepynk explică:

Stiu nu a iesit bine acum trebuie sa fac din ziua unui manelist promit ca va iesii bine!

| thepynk explică:

Bine recunosc ca nu a iesit bine...chestia era sa radeti!

nu sa criticati!

stiu ca nu sunt buna la desenlaughingrolling on the floor)

| IloveCretakerIsDeadTemporarily a răspuns:

Nu te compari cu cretaker pff esti praf nu inteleg nimic din chestia aia

| nixy a răspuns:

Na'i ce face cu viata ta?
esti praf oh go on

| kitty4you a răspuns:

Ce prostie.se vede ca n-ai ce facetongue