| thepynk a întrebat:

O zi din viata unui manelist in banda desenata part 1:

http://i.imgur.com/vWMCR.png

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma e de apreciat! :... dar nu prea iti iese big grin

Răspuns utilizator avertizat
| User a răspuns:

Nu mai faceti prunci la betie, malaughing

| DeNyyy a răspuns:

Nu am inteles nimic...straight face

| Aℓida a răspuns:

Total de acord cu @Smârta
mai bine de atat nu o puteam zice

| Cosma0499 a răspuns:

Nu se intelege nimic, si eu mananc multi morcovilaughing

| thepynk explică:

Lol, era la trivia\amuzante nu?
adica am facut asa ca sa radeti... daca ati deviat de la subiect...laughing)rolling on the floor

totusi stiu ca nu sunt buna la desen am facut ca sa radetilaughingrolling on the floor

| lolas23 a răspuns:

laughingtaaareeeeelaughinglaughinglaughingsuper imaginatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, dar idea nu e originala si in plus nu se intelege nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shit girl, esti chiar degeaba pe sitestraight face. cand ma uit la tine in ''banda desenata''... nu vad nimicstraight face. vad niste linii difuze aruncate pe hartie -bietul cretaker-il faci de rusine happy. END THIS SHIIIITTTT NO PART 2 PLEASEEE! BTW... you didn't make us laugh (nu ne-ai facut sa radem :-s)