| anonim_4396 a întrebat:

Oameni buni, voi cum o purtati, pe dreapta sau pe stanga?hee hee

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Nu port decat pe dreapta, si la plaja pe piciorul stang, bratara! Pe stanga port ceasul ca am nevoie de el!

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ursuliko, vad, ca ai primit raspunsurile numai de la "sexul tare".
Da' ce, noi nu suntem Oameni?hee hee
Eu, de exemplu, o port pe dreapta. smug

Geanta. big grin

| Aero a răspuns:

Intre picioare, fireste. La primul meu meci de Vajhat am stat pe ea in picioare si n-a fost prea placut pentru ca mi-a intrat Hotoaica Aurie in gura, aproape ca m-am inecat! Totusi, am castigat 150 puncte pentru Cercetasi si am castigat si meciul impotriva Viperinilor. Oricum o am cea mai rapida!

| Aero a răspuns:

@tarziu, pai noi nu le folosim doar in meciuri de Vajhat. Cand e vorba de a doua functie, noi oricum punem vraji pe ele ca sa faca singure treaba prin toate locurile. Voi, Incuiatii, dispuneti doar de a 2-a functie si va chinuiti (regretabil) mai mult. Ciudat ca va face placere sa petreceti si mai mult timp thinking
Vrajitorii prefera "rapiditatea"!

| Flav a răspuns:

N-o mai port, o las acasa, nu mai suporta deplasarile, e-n forma numai in patul personal.

| Roby67 a răspuns:

Eu o port pe umeri, si tu?hee hee

| Roby67 a răspuns:

Eu cred ca singura persoana care s-a gandit ca mine a fost NOname, care poarta geanta ca mine, pe umeri.hee hee
Sau nu am inteles intrebarea?

| cristi202 a răspuns:

Pe dreapta. Ca doar e mina mea dreapta.happyhappy

| Vizitiul a răspuns:

N-o port eu, se poarta ea...pe dreptul si pe stangul.

| LolNope a răspuns:

Andrei 20009:oja de unghii.:p

| User a răspuns:

Cu carare pe mijlocrolling on the floor

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Stanga

| Shery a răspuns:

Eu o port pe dreapta...

cararea laughing

| tarziu a răspuns:

@ursulika O mai port eu, ma mai poarta ea. facem cu schimbul!
@HarryPotter Nu stiu cum e la Hogwarts dar pe la noi 'rapiditatea' nu e considerata avantajwinking

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Pe stânga!

Brățara!

| zalisa a răspuns:

Mai pe mijloc.
laughing

| morena a răspuns:

Si eu o port pe dreapta!laughing ca mi-e mai la indemana, cand o tin cu mana!happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce sa purtam? straight face

| MusicisMusic a răspuns:

Eu o port pe diagonala...

tot geanta

| Parmalat a răspuns:

Pe dreapta. Acum vrei sa-ti spun si la ce m-am referit?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In sus pe mijloc.se uita la fes.ca asta mi-am cumparat ultima data.ghetele au 4 ani nu prea se uita la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine mai stie? ca n-am mai vazut-o de mult, sta numai in scorbura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cum se aseaza in chiloti cand ii iau pe mine! daca chiar vrei sa vezi cum sta vino si ai sa te convingi!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca Noname o poarta pe dreapta o pun si eu pe dreapta, nu de alta da' poate se vor intalnii )):

| aktlk a răspuns:

Pe mijloc happy

| romichete a răspuns:

O port spre dreapta ca sunt de dreapta nu de stanga...mereu sta inclinata unpik in jos ca tava de la chiuveta probabil din cauza gabarituluilaughing)

| Aurel812 a răspuns:

Depinde. De obicei in dreapta. Dar mai fac si exceptii. Mai folosesc si stanga.Rar dar o folosesc.

| andrei20009 a răspuns:

Poate raspunzi u la asta:Ce este moale dar cu mainile unei femei devine tare?

Întrebări recente