| HeartBeat_5869 a întrebat:

Oare cine a fost primul utilizator de pe TPU?(Trivia/Amuzante)

13 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Pazvante chioru

care de fapt nu era chior ce avea probleme de piele si cancer la san si 2 ochi in plus si 2 penisuri in loc de cap...

dar oricum sunt prea multe informatii

| DaVà a răspuns:

Bunicu imi povestea ca prin razboi chetuia pe TPU.(razboiul de independenta al Kanceatkai in 1501-1501 si 2 zile)

| BastetReloaded a răspuns:

Intrebarea e cine va fi ultimul...

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Nepotul nepotului al lui nepotul nepotului nepotului meu happy

| ๓ยเ a răspuns:

Strastrastrastrastrastrastrastrastrabunica mea.a avut cont din 998(nu o mie, fix 998)

| Deea03 a răspuns:

Chuck Norris

| Ronnix a răspuns:

Credeam ca e evident ca primul utilizator pe TPU a fost adminul (persoana care a creat site-ul)...

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Sotul meu, Chuck Norris

| CookieșiParty a răspuns:

Strastrastrastrastrabunica mea! Cred ca are cont din 1543!

| Băscuţă a răspuns:

Mamaia. Mi-a zis ca are cont de prin 1968laughinglaughing

| BLURREDLINES a răspuns:

Cred ca Dumnezeu rolling on the floor))))))))) el a infiintat acest site smug

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklasd a răspuns:

Giastin Bibar