| Trinitas a întrebat:

Oare cum suna muzica de biserica remixata?

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ca respiratia bunicii

| Bogdanux a răspuns:

Nu stiu, dar e numai buna de headbang D:

| lalalalallll a răspuns:

Haios?
magiusculielieluidumniezo

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ca manelele

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteWolf7 a răspuns:

Oare daca vei incerca sa fii original ti se v-a imprastia creierul? Da, cred ca da, mai bine ramai la plagiat.

| BogdyBogdan a răspuns:

Fiecare cu curiozitatile lui laughing

| florentinf a răspuns:

Ce neinspirat mai esti mai Trinitas intrebarea asta am pus-o si eu nu poti sa gasesti ceva mai deosebit?

| LoL a răspuns (pentru florentinf):

Daca ai pus tu intrebarea nimeni nu era interesant sa afle...insa daca a pus-o Trinitas sigur o sa fie mai multe rspunsuri

| Trinitas explică (pentru florentinf):

Daca cineva a desenat soarele galben nu inseamna ca daca altcineva il deseneaza tot galben a plagiat. Eu sincer habar n-aveam ca s-a mai pus intrebarea o data.

| CrazyKitty a răspuns (pentru Trinitas):

Asa-i Trinitas! Ai mare dreptate!

Bine...Muzica remixata de biserica remixata aaaaa... Tot ce stiu e ca o face unu ca ista:

http://www.adevarul.ro/bbtcontent/clipping/ADVIMA20100309_0403/4.jpg

| florentinf a răspuns:

Vai LoL ce deductie ai facut laughing ce comparatie ca deparca Trintas o fi vreau-n filosof ca-sa fie intrebarea mai interesanta daca a pus-o el laughing MA UIMITI CU PROSTIA VOASTRA

Întrebări recente