| PedoBarbie a întrebat:

Oare noi mâncăm sau mâncarea ne mănâncă pe noi?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Noi pe mâncare și bacteriile pe noi!
Pa, pa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Pai noi mancam aproape orice mancare! dar, bacteria te mananca si iti da boli

| DeathIncarnate a răspuns:

Ne mananca Pamantul cand ne suna ceasulhappypana atunci ne multumim cu mancare

| Furculingură a răspuns:

Oare tu respiri aerul sau aerul te respiră pe tine?

| AirănMeidăn a răspuns:

De ce nu ambele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi mâncăm mâncarea. Pe noi ne mănâncă bolile şi ne rod necazurile. Nu mai are rost să zic ce ne fac grijile... că iar sunt acuzat că folosesc un limbaj porno.

| FrateleAndrei a răspuns:

Te mănânc eu pe tine.

| Scorpiel a răspuns:

Noi mancam mancare infestata care ne mananca pe noi...

| MihaelaDart a răspuns:

Daca consumi alimente sanatoase, atunci mancarea tu o mananci, daca mananci aiurea, atunci ea iti va consuma sanatatea ta.

| LTAA a răspuns:

Ne mancam reciproc.

| stlucian a răspuns:

Cand eram mic mama avea o vorba referitor la mine si la mancare.Pentru ca mancam greu si cu mofturi poate imi spunea ca ma mananca mancarea pe mine si nu eu pe ea big grin.Dar timpul a trecut si tind sa cred ca avea dreptate intr-o oarecare masura.winking

| Suleyman a răspuns:

Noi mancam.

| vega358 a răspuns:

Noi mancam

| daniela7894561230 a răspuns:

Noi mincam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca mancarea are chef de oameni la masa laughing

Întrebări recente