| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare scoicile stiu ca in afara oceanului traim noi oamenii pamantului sau ei scoicile au impresia ca intreg universul lor e interiorul oceanului care probabil se extinde pentru ei? Oare oamenii stiu ca undeva in univers traiesc si alte vietati in afara de oameni si animale, sau oamenii isi imagineaza ca universul e doar un infinit care se extinde?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Din moment ce nu au neurocortex nici macar nu stiu ca exista

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimeni nu stie nimic.

| vaaroog a răspuns:

LASA.TE DE VIATA

| Copac13 a răspuns:

Brain stopped the work

Întrebări recente