| anonim_4396 a întrebat:

Obişnuiesc să rod dopurile sticlelor de suc ştiaţi?
ŞTIAŢI?
La coada vacii, la taur, la coada antilopei, să rod copitele la antilopă să pun copite la taur, să potcovesc miliapoda, mă duc la coada miliapoidei, mă duc să mulg miliopa))))

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu stiu totul despre tine, maimuto!

| raMLesS a răspuns (pentru R0R0):

A da?
Când mi-a dat prima oară mustaţa la bot?

| R0R0 a răspuns (pentru raMLesS):

La 14 ani

| raMLesS a răspuns (pentru R0R0):

La 12 mi-au dat primele fire de păr, la 13 a inceput să se contureze iar acum la 18 am barbă laughing.
Eu sunt mai nebun aşa de fel, sunt nebun, ramles ăla nebunu care se ca*ă la biserică laughing))))) Eu sunt nebun, am probleme cu capu', mi-ar mai trebuii un cap dar n-am ce să fac cu 3 laughing).

| R0R0 a răspuns (pentru raMLesS):

Se pare ca iti place cand iti zice lumea ca esti nebun.

| Geanin a răspuns:

Eu mananc mucii, rod prosoape, imi musc mana dreapta uneori pana ramane semne si odata am gustat o secretie exocrina a corpului meu pe care nu toata lumea are curajul sa o atinga... A da si manac carne cruda