| TraficDeMentosane a întrebat:

Odata am avut un vis cu o vaca care ma urmarea rolling on the floor rolling on the floor laughinghee hee

Care este cel mai ciudat/amuzant vis al vostru? >sickhappy

Răspuns Câştigător
| Biaa a răspuns:

Unul dintre miile de vise ciudate pe care le-am avut. fugeam prin cimitir de niste inimioare carnivore care ma urmareau
si a venit o prietena si le-a ars cu placa blushing rolling on the floor

24 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Ca.eram.50.cent.si.am.inceput.s-a.cant.si.
lumea.arunca.cu.rosi.in.minelaughing)

| Libelle a răspuns:

Ca imi picau toti dintii iar eu urlam la maica-mea si ea nu facea nimiclaughing

| Alisa a răspuns:

Eram mireasa cu o rochie frumoasa si ginerele era o broasca laughing
Nu ma intrebati daca l-am sarutat sa vad daca se transforma in print caci m-am trezit imediat din acel vis laughing

| KiddSimo a răspuns:

Ca eram la un bal mascat si un idiot mi-a calcat p rochie si s`a rupt exact la fundrolling on the floor)

bine este si introducerea si sfarsitul dar punctul culminant asta elaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Luori a răspuns:

Avand in vedere ca eu am si cate 3 visuri pe noapte. hm, sa incepem ca este domeniul meu visele :

- visam ca ma fugarea floricele popcorn laughingSi fugeam pe o trotineta din desene animate, de pitici. Asta este cel mai ciudat, pe care l-am retinut. Multi mi-au spus ca sunt nebuna, dar nu i-am crezut.
-la un momentdat jucam si in Prison Break. Doar ca trebuia sa ma salveze si pe mine Michael, si ne fugareau o multime de oameni rai.
Sunt ogramada. Ar trebui sa scriu o carte pentru nebuni cu ce visez eu.

| ioniiiiiM a răspuns:

Cand eram mica am visat ca un caine urias ma urmarea peste tot

| Ada... a răspuns:

Bunăhappy! Eu, odată am visat că mergeam la şcoală cu un câinehee hee şi am început să port o discuţie cu respectivul animal,laughing culmea era că eu îl cunoşteam pe acel câinerolling on the floor.
Un alt vis a fost tot atunci când am mers la şcoală (şcoala asta mă urmăreşte şi prin vis laughing ), era iarna, iar la picioarele mele au inceput sa se pună nişte fluturaşi care mă ajutau să nu alunc şi sa cad in zăpadăhee hee, a fost un vis amuzant şi totodată ciudat.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Cand eram mica am visat odata ca ma urmareau maimute, odata ca ma urmareau niste gandaci iar odata am visat ca ma urmarea un morcov(sincer)

| deniiiii234 a răspuns:

Am visat odata ca am facut o descoperire in domeniul calculatoarelor. Si cei de la Windows mi-au dat 90 de miliarde de euro, pe care i-am bagat sub saltea si mi s-a inaltat patul cu un metru.Cand m-am trezit, culmea chiar m-am uitat sub saltea si :NIMIC!

| george10 a răspuns:

Ma urmarea o maimuta care canta la trompeta si eu alergam incet si cand m-am urcat pe scari ( asta in casa) pe perete scria Emo Emo Emo Emo Emo Emo si eu am cazut si l-am vazut pe o femeie de 30 de ani cu barba lu Gandalf laughing e ciudat dar apoi a venit o zana alba si m-a luat de pe fereastra si m-a dus intr-un parc de distractii si dupa aia l-am vazut pe fratemiu cu bale la gura intr-un carusel ciudat care venea ca un fel de. corp adica avea forma unui corp caruselu ala sad si dupa aia zana ma pupat si m-am dus intr-un alt vis care il am de mult care laughing o familie ( cu un copil) aveau un robotel si ala a fugit robotelul si a mers si copilul dupa el si robotelul a explodat si a murit toata familialaughing cand m-am trezit eu radeam in vis dar m-am trezit cu lacrimilaughing))) ciudat vis nu?

| george10 a răspuns:

Eram urmarit de o maimuta care canta la trompeta si dupa aia cand am urcat scarile pe perete scria numai Emo apoi am vazut o femeie cu barba lui Gandalf si dupa aia m-a luat o zana alba pe fereastra si m-a dus intr-un parc de distractii si fratemiu avea bale la gura si se dadea in "Caruselul Om" ii se spune asa ca era ca un fel de figurina de om si era in carusel fratemiu iar apoi zana ma pupat si m-am dus intr-o alta dimensiune care acolo era o familie care avea un copil si un robot care a fugit si copilul a mers dupa robotel care si parintii sau dus dupa copil care robotu a explodat si a murit familia eu radeam dar faza a fost ca eu cand m-am trezit m-am trezit cu lacrimilaughing

| OnutzaFluturash a răspuns:

Ma fugarea calculatorul rolling on the floor Mama era langa mine si se inchina la cruci rosii (care erau pe perete)

| candydream a răspuns:

Ca eram pe canapea si niste gandaci imi mancau picioarele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata
Era atat de amuzant incat aveam intuitia ca voi muri odata de ras.

| Cryssbest a răspuns:

Ca ma casatoream cu cea mai buna prietenarolling on the floor
Ea are o casnicie extrem de fericita (din 2000 incoace), si eu la randul meu mi-am gasit sufletul-pereche de ceva timp.
Asa ca intr-adevar a fost ciudat! Dar si amuzant.

| Cryssbest a răspuns:

Am visat ca unul din cockerii mei m-a trimis la Alimentara sa fac diverse cumparaturi, inclusiv multe sticle de ulei. Imi amintesc foarte clar ca uleiul era aproape argintiu la culoare, un galben foarte pal. Nu, nu era diluat cu apa; pur si simplu avea alta nuanta.
Visul acesta l-am avut asta-noapte.laughing
Mai interesant e altceva - imediat ce m-am trezit, visul
s-a ...transpus in realitate, singura diferenta fiind ca nu un catel m-a trimis la cumparaturi, ci mama! Primele ei vorbe au fost : "NU mai avem ulei, trebuie sa facem aprovizionarea"laughing

Acum cateva luni am visat ca stateam pe o gramada de diamante.

Acum cativa ani am visat ca stateam de vorba cu Steven Seagal.

| Anduciu a răspuns:

Cand eram mai mica am visat ca eram in cadere libera intr-un vartej portocaliu, iar un manechin fara cap imbracat in hainele mamei imi zicea:"Pitsirica lu' mamica".

| lorena_lorenita a răspuns:

Eu odata am visat ca un coleg de la mine de la scoala striga in gura mare ca e Michael Jackson(trebuie sa recunosc ca colegul meu seamana cu Michael Jackson si toti prieteni mei il numesc asa)si acolo cred ca din itamplare erau paparazii (o gramada) si toata lumea crede ca colegul meu de clasa e Michael Jackson(mie nu-mi venea sa cred) si ca prietena mea (care e gotica) devine scriitoare...ciudat vis mai ales cand prietenul cel mai bun al colegului meu vine si imi spune ca Michael Jackson a inviat si ca e prietenul sau si ma intreaba cand se va intoarce si eu raspund cand va muri din nou laughing. Visul asta era asaaaa de real...

| Cryssbest a răspuns:

Asta-noapte am visat ca un musafir nepoftit venise aici special pentru a o certa pe mama mea - cum indrazneste ea sa foloseasca crema pe care i-am luat-o cadou special de ziua ei.laughing:-s A parut atat de real, incat ma pregateam sa dau navala in camera unde visasem eu ca era sa il scot cu de-a sila afara! Am fost surprinsa sa aflu ca a fost doar un vis, pardon, cosmar! Pfiu!:-s

Răspuns utilizator avertizat
| BackAgainToTPU a răspuns:

Super tari ale voatre. Pe mine m-a fugarit Super Mario, Bill Gates, Einstein si multi altii laughing

| TraficDeMentosane explică:

Zooper vise smug nici nu se compara cu vaca mea laughingrolling on the floorbatting eyelashes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dragi nepoti cred ca am batut recordusad am visat ca am mers la puscarie ca am violat un pinguin de la zoo!,,,,,,laughing)))))) crying(((

Întrebări recente