| oOSaritaOo a întrebat:

OK, deci am făcut un mic joc pentru voi >: pentru că vă iubesc! :)) https://www.facebook.com/....../photo.php
Lăsaţi coment aici ce vi-a ieşiiiiiiit >:. Vă place?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
26 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

M-am sufocat pe mine pentru ca sunt drogat...
are logica.

| Musique a răspuns:

Mie nu-mi place.

| IronHere a răspuns:

Am cantat lui Rihanna pentru ca cineva mi-a dat 1 miliard de dolarilaughing)

| ChuChu a răspuns:

Am impuscat un ninja pentru ca sunt sexy si fac ce vreau laughing

| CannbalCorpse a răspuns:

Am omorât un animal împăiat pentru că sunt drogat.
Cam ciudat să omori un animal deja mort... laughing

| Xtadelo a răspuns:

Am mancat un doctor pentru ca mama ta mi-a spus.

| W3R4 a răspuns:

Am iesit afara cu mama ta, pentru ca imi place Nutella!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am apasat pe link pentru ca mi-a fost lene.
Imi place mult de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mancat tata pentru ca iubesc viata

| Zeflemitoarea a răspuns:

În alte împrejurări, nu aş răspunde la ceva atât de stupid, dar fiindcă aştept să mi se încarce serialul şi nu am ceva mai bun de făcut:
Am mâncat cu mine pentru că sunt drogat(ă).

| oOSaritaOo explică (pentru Zeflemitoarea):

Stupidă ești tu. straight face Eu nu te oblig să faci nimic!

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Cea mai banală replică.
,, Te-am obligat eu?".
Nu, nu m-ai obligat, dar din moment ce am dreptul să răspund la ce întrebare vreau, exact cum vreau, exact asta fac.

| oOSaritaOo explică (pentru Zeflemitoarea):

De fapt, nu ai dreptul să faci ce vrei pe acest site. Din câte am citit eu, răspunzi la întrebări în limita bunului simţ.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Păi,din câte vezi tu, nu fac asta.

| umbrax a răspuns:

M-am indragostit de telefonul meu pentru ca am fost beat

| PŞtefaniaP a răspuns:

Am imbratisat pe vecinu' pentru ca mama mi-a spus laughing) rolling on the floor)))

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Am mancat un ninja pentru ca saa mi-au spus vocile!rolling on the floor)

| sucul a răspuns:

Am omorat un ipod albastru pentru ca cineva mi-a dat 1 milion de dolarilaughing))))))))))

| Caluțcucorn a răspuns:

Am mancat o bata de baseball pentru ca iubesc viata.

| foxyteo a răspuns:

Am lovit un ninja pentru ca mi-a dat un milion de dolari! DE CE eu?

| FuckMyLife a răspuns:

Am injurat pe telefonul meu pentru ca asa mi-au sps vocile laughing)

| кℓaяa a răspuns:

Am imbratisat pe calculator pentru ca sunt retardatrolling on the floor

| lovesss a răspuns:

Am dansat cu cel mai bun prieten pentru ca sunt drogata

| Marelemare a răspuns:

Am dansat cu o masina pentru ca am vrut o barca

| haruna a răspuns:

Am iesit afara cu un psihiatru pentru ca iubesc viatalaughing

| silvipityka a răspuns:

Am imbratisat un psihiatru pentru ca sunt drogata laughing