| anonim_4396 a întrebat:

Ok... deci, pentru fete : voi ce cadou va doreati la 10 ani? Habar n-am ce sa le iau unor fete ( 10 si 5 ani - surori )... pentru ambele sugestii?
Dau funda la primul raspuns care ma multumeste rasp repede ca ziua lor e vineri mersi mullt scuze categoria e populata merci beaucoupp

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai simplu du-te si iale o bratara o jucarie.o papusa eu la varsa de 5 ani eram obesedata dupa asea ceva.Nu le lua haine copii mici nu se gandesc la haine ci numai la joaca gasesti tu ceva un ursulet de plus

9 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

O jucarie din aia FurReal friends care vorbeste si face de toate(aproape)ca un animal normal

| Shiva a răspuns:

Ia `le un vibrator, in viitor iti vor multumi

| yomisam a răspuns:

La adolescenti sigur vei fi ajutata! laughing

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Pai... animale de plus, papusi(jucarii).

| MoonLight a răspuns:

Imi doream un catel de plus laughing

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe vremea cand eram fetita, mi-l doream pe Justin Bieber
*fata mode off*

Răspuns utilizator avertizat
| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi biscuit my lovein pup de la fur real friends offf cat am urlat dupa asata cand eram mica scrie pe google biscuit my lovin pup sh vezi reclama dar te previn cainele asta costa 9 milioane daca ctrezi cai prea mult poti sa ii ei pisica asta fur real cats sa pe lulu este cea mai ieftina de la firma fur real friends vroe 2 milioane sh este asa dulce sh hazlie uite sh siturile pentru. cele 2 pisici.fur real cat si lulu my coudlen kity te voi poti sa te uiti si la reclame de pe disney chanel sa vezi cum funtioaneaza fiecare pup