Apache
| Apache a întrebat:

OK ...fiindca varianta veche s-a cam invechit uitati aici un re-edit la jocul acela cu data nasterii si tricoul cu care esti imbracat! t/a guyz :D
http://i.imgur.com/5Ctj5.png

69 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

rolling on the floor m-am chisat pe un fan JB pentru. ca ma masturbez la poza cu miley cyrus rolling on the floor

ai de foyoyoy

| SexyBunny a răspuns:

M-am trezit cu o virgina pentru ca sunt sexi : >

| Dash a răspuns:

...am lins un idiot de pe mess pentru ca sunt nebun...

| Muflă a răspuns:

I-am făcut un all inclusive la un virus pentru că sunt nebună, obsedată de Metin şi ţin cu Steaua. De ce trebuie să am chiloţi multicolori?

| andrei62 a răspuns:

M-am chisat pe un idiot de pe mass pentru ca sunt virgin laughing

| giuly a răspuns:

Am făcut bungee jumping cu un fan justin bieber pentru că sunt nebună.

lol chiar că sunt nebună! cu un fan al unui gay? ce dracu?

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Am vomat pe un fan JB pentru ca mi-a intarziat ciclul rolling on the floor

| Gumã a răspuns:

Am vomat pe un fan Justin Bieber pentru ca sunt nebuna big grin

Adevarat tongue

| Muflă a răspuns:

Parcă făcusem şi eu o chestie de-asta da' am şters-o sad

| MindExplode a răspuns:

Mi-am dat limbi cu un virus pentru ca mi-a intirziat ciclu.
Pasul 3 mov, portocaliu, Orange care sa aleglaughing

| ZoOzOLe a răspuns:

Am facut bugee-jumping cu un idiot de pe mess pentru ca mi-a intarziat ciclu.rolling on the floor

| DildăuPaispe a răspuns:

M-am chisat pe un c0i nespalat pentru ca sunt nebun.
laughing

Apache
| Apache explică:

Ok...sa zic si eu big grin
I-am facut un all inclusive la o virgina pentru ca sunt sexy big grin

| AliceInMordor a răspuns:

M-am chisat pe o lesbiana alcolizata pentru ca sunt sexi b-)

| Comeandtellmesomething a răspuns:

I-am facut all inclusive la o virgina pentru ca sunt virgin...wtf?

| Musique a răspuns:

Am facut bugee-jumping cu o virgina pentru ca ma masturbez la poze cu Miley Cyrus. rolling on the floor

| DraPraaHaarp a răspuns:

'Am facut bungee-jumping cu un cocalar pentru ca ma masturbez la poze cu miley cyrus'' rolling on the floorrolling on the floor

asta erarolling on the floorlaughing

| Mitsa a răspuns:

M'am chişat pe un virus pentru că sunt sexi.

| Digital112 a răspuns:

Sunt prea multe cuvinte pentru mine sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am făcut bungee-jumping cu un cocalar pentru că sunt o alcolică.

| Bya132 a răspuns:

M-am chișat pe Bin Laden pentru că stau pe t/a happy

lol

| AndutzaAndu a răspuns:

Mi-am dat limbi cu c.i nespălat pentru că sunt un obsedat de metin. laughing)

| Kazimir a răspuns:

Am avut nevoie de un fan justin bieber pentru ca sunt virgin

| PastilăBă a răspuns:

Am vomat pe Bin Laden pentru ca sunt virgină b-)

| sabilopod a răspuns:

M-am chisat pe o pitipoanca pentru ca sunt sexi... straight face

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

M-am imbatat cu un batran dubios pentru ca eram alcoolic

| Pralină a răspuns:

Wow.Am făcut bungee-junping cu Bin Laden pentru că sunt sexi...

Auzi Mamă! SUNT SEXII!

| HaruhiFujioka a răspuns:

M-am imbatat cu Bin Laden pentru ca nu stiu sa citesc rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am chisat pe un batran dubios pentru ca tin cu steaua.big grin

Nu tin cu steaua.sad

| CristalClear a răspuns:

Am votat pe un batran dubios pentru ca mi-a intarziat ciclul...laughing straight face

Întrebări recente