| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

Ok, ok, mai postez odata intrebarea la T/A : Cine vrea sa fie desenat de mine in varianta chibi, pentru. ca ma plictisesc? (primii 7) Cine vrea, sa-mi zica culoarea parului lui/ei, culoarea ochilor si daca are o preferinta la haine.

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Vreau și eu:
P.S.:Sunt Traian Băsescu, deci mă aștept să-ți dai toată silința, da?

18 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Ma bag si eu pentru ca'mi place chibi ^^
par mare negru, Caprui/verzui, pantaloni negrii stramti si tricou la fel.
stai ...stii sa desenezi ca lumea, right?

| SongsoftheSabbathSacrifice explică:

Hooo,oameni buni, eu am zis 7 laughing

| AikkoxD a răspuns:

Binee. Par albastru cu negru, ochi verzi. iar haine...gen emo. si turcoaz.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Vreau si eu te rog love struck
par brunet, ochii verzi si o rochie mov cu pantofi cu toc negrii love struck

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Eu (nu stiu cei aya chibi,da ma rog) satena, ochi albastro-verzi(depinde de lumina smugsmug ), tricou cu umar gol, pantaloni scurti de blugi, si tenisi roz... apropo, par lung, bluza mov, si pantalonii negrii

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu,saten,caprui,hip-hop,sunt fata.

| sabilopod a răspuns:

Hmm...m-am trezit prea tarziu.

| Radieră a răspuns:

Baiat,castaniu ochi caprui

| ViseMaicăVise a răspuns:

Moi, sunt satena cu parul pana pe la umeri (ffff inchis aproape bruneta), ochi negri si ai putea sa ma faci intr-o roba Akatsuki, ar fi super.

| Florinaa14 a răspuns:

Par saten ochi albastrii fusta de blugi (mini) tricou verde cu buricu gol si papuci cu toc mare

| CamiBă a răspuns:

Am parul brunet cu breton, ochi caprui
Hainele fale in alb negru si gri daca poti

Si daca vrei sa faci si una pentru soramea, e blonda cu ochii caprui

| CamiBă a răspuns:

Am parul brunet cu breton, ochi caprui
Hainele fale in alb negru si gri daca poti

Daca vrei sa faci si pentru sora mea e blonda cu ochii caprui

| CamiBă a răspuns:

Sorry ca am scris de doua ori ^^
Am probleme cu netu`

| sweetkitty222 a răspuns:

Vreau si eu sa fiu desenata happy Par blond spre castaniu, ochi albastri, blugi foarte colorati cu un tricou lung cu Fred Flinstone, par scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten, caprui, fustita de blugi mini si un tricou rosu si parul lung big grin si sandale.

| คlєxヅ a răspuns:

Eu vreau!
iti zic cum sunt:
brunet,ochi caprui, blugi, haina albastra cu dungi negre. Ochelari de soare.
Si cam atat laughing

| mennenspeed a răspuns:

Saten, caprui, blugi, si un tricou rosu sau negru cu dungi galbene si adidasi tip sporthappy
mersibig grin
bft

| SpyDeck a răspuns:

Brunet,ochi albastri, rapper