| anonim_4396 a întrebat:

Omg :))
http://i.imgur.com/12Gkw.jpg
Asta e pusa la misto?
Daca sunteti curiosi de raspunsuri va dau si intrebarea cu raspunsurile daca merge :))
http://www.tpu.ro/......ma-ustura/

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Uite de ce sufera Romania.

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

JUSTERINIandBROOKS rocks. Mă bucur că-i încă pe-aici, serios.

| Bogdanux a răspuns:

Haha, mi-a placut raspunsul Legiuitoarei laughing, cred ca l-ar fi tras de ureche pentru o intrebare ca asta.

| BlackVeil a răspuns:

E pusa la misto...

| PiluLă a răspuns:

Ma ustura-n cur, iti zice ceva?

| ZoOzOLe a răspuns:

Vrajala...nu chiar suntem in Romania, posibil
P.S numa curu lui stie

| BOOBZen a răspuns:

Pai da, este bine ca i-am chemat pe cei de la PETA.

| BOOBZen a răspuns:

Pai da, este bine ca i-am chemat pe cei de la PETA.Copacii sunt animale

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Bună! Sunt eu! Săracul Geroge, a încurcat categoriile şi s-a mai şi ales cu nişte aşchii în fund!

| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Copii fara viitor oh go on

Ce sa le faci!?

| EdiT a răspuns:

Ma ustura-n cur laughing) rolling on the floor paranteza pentru robotel waiting [Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!]

| Djonny a răspuns:

Ce panarama laughing

| Djonny a răspuns:

P.S in ziua de azi ori ce e posibil laughing mai ales in Romania

Întrebări recente