| Rustin a răspuns:

Stergetiva la cur cu hartia-melodioasa Jb

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

acum, aceleaşi doritoare pot să-l bage în gură...
suna putin ...ciudat

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Vroia sa faca aparate de ras marca Justin dar s-a intristat cand s-a gandit ca el nu le poate folosi.Singurul loc in care are par fiind capul.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Trebuie sa`mi cumpar sa ma sterg la cur cu ea. Sa spal WC`ul rolling on the floor.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

* voce de fana Biberon activata*
Shy de undhe phot sa iau si eu?
* voce de fana Biberon dezactivata*
Da.Banuiesc ca au facut-o numa' ca sa moara bacteriile...Ia stai asa... Bacteriile de pe dinti oare au urechi?

| Gumã a răspuns:

Asta`i buna lu` LadaJeg, ca il omoara cu gura ei imputita.Ce bineee

| Ciufuliciii a răspuns:

M-as spala la#&*%#cu Gaystin Biberon! angry
Innebunesc!crying

| DudaYeah a răspuns:

De ce? ca sa imi cada dintii? sad nu mersi, vreau sa mananc disearawinking

lol laughing

| WhiteWolf7 a răspuns:

Doaaaamneee ce disperat e copilul asta dupa publicitate si bani.E absolut jalnic, penibil, mie mi-ar fi rusine cu asa ceva.OMFG cata cretinitate si idiotenie are copilu ala in cap!

| PiluLă a răspuns:

Când o să mă spăl pă dinți o să cânte periuța Baby, baby ohh

| FreshDreams a răspuns:

Eu nu vreau sa am carii de pe urma periutelor alora...crying

| Jazzooohs a răspuns:

Da' prezervative cu Gay-ul ăsta nu fac? (aia ar mai lipsi)

| andrei62 a răspuns:

De asta nu se mai spala lumea pe dinti laughing

| cucaracia a răspuns:

Ar trebui sa reformuleze. vomita'ti in timp ce va spălaţi pe dinţi cu periuţele "melodioase" Justin Bieber!

| Șosețică a răspuns:

Imediat o sa faca si biberoane cu Justin Biberon laughing
Ca doar se si potrveste smug rolling on the floor

| 5SOS a răspuns:

Vreau si eu! Ca sa ii mazgalesc fata, deja am o gramada de postere cu justin pe care le i-au doar ca sa le mazgalesc.

| Blondamea a răspuns:

OMG sa vezi ce bine se vor vinde.

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Si ceea ce ma enerveza cel mai taree e ca o se vindacrying...adica sunt tot felul de oamenilaughing)