| sabilopod a întrebat:

OOOO ce bine ca m-am intors teafara la t/a! M-am dus, de curiozitate, la timp liber! Doamne, ce plictisitori sunt oamenii de acolo!

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Săracii n-au ce să facă, de aia ocupă timpul liber cu categoria ''Timp liber''

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Du-te pe la Comics dar ai grija sa nu ramai fara cap

| Criiiiiiiis a răspuns:

Amin

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Poti incerca d/s cu siguranta aia te vor primi cu bratele deschise. si cred ca vorbesc in numele tuturor celor de la t/a ca poti

SA TE DUCI DRACULUI INAPOI DE UNDE AI VENIT! (sa imi bag picioarele in ele de majuscule!)

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Da? stai sa vezi ce-i la Ecologie :O

| Radioactive a răspuns:

Welcome back?