| Shooty a întrebat:

Ora de franceza + prezervativ + detergent cu liliac = http://i.imgur.com/Gj2GgtU.jpg

Profa nu stia ce dracu ii ala =))

24 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Ora de franceza + prezervativ + detergent cu liliac = http://i.imgur.com/5s7IQIw.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| suităr a răspuns:

O fii vreun nou lubrifiant, mai știi?

| Kalla a răspuns:

Noi suntem toate fete in clasa si o colega a luat un prezervativ si l-am umflat si am scris numele noatre pe el laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Laura927 a răspuns (pentru Shooty):

Trebuia sa o intrebi daca pe la spate ii place daca "mama dracu cauti cu ala in fata mea" prin fata nu prea mult laughing esti tare laughing

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Kalla):

Mwaaii ce fericire pe voi, mai ales ca prezervativul era folosit si inca mai avea ceva in el, cum l-ati curatat? asta daca l-ati curatat

| Kalla a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Era nou.

| Musique a răspuns (pentru Shooty):

Falcoeeeeee! Ești nesimțit măi; ce mama dracu?

| Kalla a răspuns:

Profesoarele nu au simtul umorului smug

| Ayako a răspuns:

Cum adică detergent cu liliac?

Răspuns utilizator avertizat
| Ayako a răspuns (pentru Shooty):

applause

| Neverwas a răspuns:

Din toate astea sa inteleg ca tu iubesti franceza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, dar ce copchil cuminte și silitor ești :3 Pentru ora de mate ce-ai pregătit?batting eyelashes

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Si ce ai facut cu el pana la urma?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Dai de banuit, de ce ai la tine asa ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Shooty):

Sa te cred? laughing

| Weedier a răspuns:

Interesant.D-ăstea am făcut şi noi anul` trecut smug Prezervativul avea gust de bananebatting eyelashes
Şi băgam[ce pervers a sunathee hee ] apă în el, iar în pauză îl aruncam de pe geam. Odată era să cadă în capul unei profesoare.

| Dippa a răspuns:

Lol,ce-ţi mai place franceza laughing

| AlexandraRock15 a răspuns:

Nu cred rolling on the floor)))))))))))))))