| syd2 a întrebat:

Oracol, de la illuminatorul, No 18. (Diferite)

1. V-ati deprins ca-mi schimb numele si poza foarte des big grin?
2.Cum credeti ca e cea mai buna metoda de face sa suferi pe cineva?
3. Ce fel de apa beti? plata sau gazata, argumente.
4. V-ati gandit vreodata, cum e sa fii la inaltime? la propriu si la figurat.
5. Vreti sa fiti super star?
6. Va place sa fiti simpli sau aveti un comportament special?
7. Considerati ca prietenii dvs va vorbesc pe la spate? eu consider ca DA.
8. Care e cea mai mare durere pe care ati simtit-o? vorbesc de cea fizica.
9. Credeti in minuni? de ce?
10. Care e a fost ultima minune din punctul vostru de vedere care vi s-a intamplat?
11. Cum priviti lumea, negativ sau pozitiv?
12. La cati ani doriti "relatii "?
13. Aveti nevoie de prieteni? eu personal NU.
14. Incercati sa fiti buni la suflet sau va purtati indiferent?
15. Vrei sa fii un demon, sau ceva de genul, care are puteri si sa te lupti cu "baietii buni " sau invers?
16. Freti sa traiti intr-o lume fantastica cu magie etc etc?
17. Preferati linistea sau dinamismul?

GATA. Voi comenta seara raspunsurile fiindca acum plec.

39 răspunsuri:
| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

nu-mi plac tipii cu barba

| AtsukoKure a răspuns:

1.Nu, de ce nu il pui Dante sau ceva
2.Nu stiu
3.Plata, dintr-un munte din apropiere, acolo este izvor.
4.Nah
5.Meh
6.Depinde de zi laughing
7.Prietenul cel mai bun nu, dar ceilalti poate
8.Nu prea am patit nimic, eventual, cand am avut febra 39-40
9.Dap, pentru ca sunt crestin si cred in Dumnezeu
10. Nu mi s-a intamplat mie ci tatalui meu caruia era sa ii se intample multe lucruri din fericire Dumnezeu a avut grija de el :3
11.Negativ in general
12. Nu stiu, cand se iveste persoana potrivita
13. Am un cerc foarte restrans de prieteni, uneori ai nevoie de ei
14.Depinde de situatie
15.Invers
16.Ar fii fain
17.Ambele in combinatie

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

Te duci la munte dupa apa, ce fain. Sunt fericit ca crezi in Dumnezeu, si eu cred. Stiu ca ar fi foarte fain : http://images6.fanpop.com/......00-281.gif

| AtsukoKure a răspuns (pentru syd2):

Cum sa zic, nu e chiar munte, pot sa ii zic semi munte?
Si in plus e chiar in apropierea orasului meu laughing
Drumu in sus e atat de serpuit, de multe ori mi se face rau cand mergem toata familia cu masina acolo laughing

| KamaSutra a răspuns:

Hey(din nou) happy

1. Chiar am observat si mi-e cam greu sa ma adaptez asa ca hotaraste-te odata! kiss

2. Nu stiu si nici nu vreau sa stiu, nu vreau sa sufere nimeni, sau cel putin eu nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere. Daca a facut respectivul ceva rau, ii va cere viata socoteala.

3. Minerala, o ador, imi place cum se simte la limba big grin

4. Mi-e frica de intalime, sunt bine aici jos, dar as vrea sa zbor o data cu avionul happy

5. Sa fiu urmarita non-stop? sa nu fiu lasata in pace? toti sa isi doreasca sa stea cu mine (doar) pentru celebritatea care sunt?- NO THANKS!

6. Simplu nu este nimeni, toti suntem speciali in felul nostru.

7. DA, dar nu-mi pasa, eu nu-i consider prieteni

8. Cand persoana de la care ar trebui sa am parte de intelegere si afectiune m-a batut pana m-a invinetit si pana nu mai puteam mergea...

9. Da si nu

10. Cand familia mea s-a reunit dupa o cearta foarte... urata

11. Pozitiv, prefer sa cred ca nimeni nu e rau si ca ceva i-a cauzat

12. Cand voi intalni persoana potrivita

13. Nu exista prieteni

14. Sa fiu buna

15. Un inger care se lupta cu baietii rai

16. Pentru o zi, da

17. Ambele, un echilibru

Ok, astept

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Sper ca ti-au trecut repede ranile sufletesti, si cele fizice, fiindca nu pot sa suport cand o persoana draga-mi sufera http://i.imgur.com/dRnOwam.gif

Scuze ca asa greu dar, a luat ceva timp sa mananc.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Persoana draga?
Odododo, you're so sweet my darling happykiss
Mi-au trecut si am trecut peste ele happy

Si n-ai de ce sa-ti ceri scuze happy

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Nu iubesc sa fac sa astepte pe oameni din cauza ca nici singur nu iubesc sa astept.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Din nou, nu are nimic happy