| syd2 a întrebat:

Oracol de la MARELE illuminatorul 228 No. 17, (Scoala)
1. Va place scoala?
2. Cat de tare va place? in procente
3. Daca o urati atunci, de ce?
4. Va este dor de colegii de la scoala?
5. Cati colegi prieteni aveti?
6. Va intelegeti bine cu colegii vostri?
7. Cum va intelegeti cu profesorii?
8. Care profesori va plac cel mai mult?
9. Care profesori considerati ca va plac pe voi?
10. Ati vrea ca eu sa fiu colegul vostru?
11. Ati vrea ca eu sa stau cu voi intr-o banca?
12. Cu cine statea-ti in banca anul asta?
13. Va place sa mazgaliti tabla la recreatii?
14. Fugiti de la ore?
15. Va place sa plecati la magazine la recreatii? sau la voi nu-s magazine langa scoala, la mine sunt si inca multe.
16. V-ati batut vreodata la scoala?
17. Ati vazut dedicatiile mele pentru TPU? Daca nu atunci vedeti-le.

GATA.

20 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

1.Da.Imi ocupa timpul.Pentru mine e ca un hobby... (astept comentariile negative)
2. Scoala imi place, testele ma enerveaza... 70%
3.Nu o urasc.
4.Nu.Din contra.
5.Depinde.Ma inteleg cu mai multi dar asa prieteni adevarati doar 2, sunt cei mai buni prieteni ai mei.
6.Nope.Sunt inamicul lor principal rolling on the floor
7.Super! (nu ca ar fi ei intelegatori, eu imi dau silinta)
8.Dna de romana, proful de mate, cel de fizica, toti in afara de cel de logica, acela de info (secundar; am info principal si info secundar) si cel de sport. Pe acestia 3 ii urasc...
Deci imi plac profa de romana si proful de mate si atunci cand nu este nebun care si-a sarit din pepeni si cel de fizica. (El nu are nimic cu mine, doar cu restul colegilor.)
9.Dna de romana, ma trimite la toate concursurile, imi da dreptate in ceea ce fac, sunt singurul cu media 10 la romana... Proful de mate mi-a dat un 10 moca pentru a-mi iesi media 9, eu zic ca ma place si el intrucat a zis ca mi l-a dat pentru munca depusa de mine in timpul anului. (+Restul profesorilor in afara de cel de logica, cel de info secundar si cel de sport) rolling on the floor

10.Habar n-am... daca ai fi de partea mea si nu de partea retardatilor care se gandesc numai la chiul, sex si fumat atunci da, as vrea.

11.Sry man, stau deja cu prietenul meu cel mai bun, ne intelegem ca fratii.
12.Cu prietenul meu cel mai bun...
13.Mi se pare o porcarie...S-au alocat fonduri pentru acele banci noi pe care le avem, nu ii privesc cu ochi buni pe cei ce fac asta.
14.NEVER De ce crezi ca sunt un ciudat pentru restul? Am facut odata ora de info 2 copii si proful, deci iti dai seama...
15. Sunt magazine dar nu cumpar...Din cand in cand mai cumpar cate ceva pentru scoala, creioane pentru orele de fizica (e o poveste lunga de tot nu intru in detalii...) si mai ales markere.
16.Nu comentez. Oarecum.
17.La ce link le vad?

Okay! smug

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Le vezi in intrebarile mele xD

| KillMePlease a răspuns:

1. da
2. 50%
4. nu
10. nu
11. nu
15. da

| KamaSutra a răspuns:

Hey
1. Da, o ador, abia astept sa inceapa(...hai comentariile)
2. 200%, deci foarte mult
3. O uram cand eram mica, cam prin clasa 1 sau a 2-a, fiindca atunci eram foarte timida si aveam impresia ca nimeni nu ma place si ca nu ma voi acomoda niciodata, dar apoi m-am mutat la o alta scoala(de arte) si aici am cunoscut multi oameni diferitit(in sensul bun) care m-au ajutat si am capatat incredere in mine

4. Avand in vedere ca doar am terminat clasa a 8-a si ca pe majoritatea dintre ei nu o sa-i mai vad, da. Chiar daca nu eram o clasa unita, fiecare avea rolul sau si aveam zile bune si zile mai putin bune impreuna, deci da.

5. Pai ar fi 1-e o fata minunata, dar nu sta in cartierul meusad- foarte mult stiu, mai am pe la clasele vecine vreo...1? Da, cam asa big grin

6. Da, incerc sa fiu buna cu toata lumea, o relatie de colegialitate nu face rau nimanui

7. Foarte bine, eu eram(si sunt) cea mai cuminte, cea care invata mereu si nu deranja orele(cu mici exceptii) big grin

8. Hmm thinking pai ar fi profesoara de atelier, noi acolo la desen mereu vorbim si radem in timp ce lucram si ei ii putem spune orice. Ar fi si profesoara de sport, fiindca nu prea venea la ora si deci nu faceam sportul. Si profa de romana, sunt preferata ei.

9. Toti, in afara de aia de mate. Ma uraste fiindca am fost la olimpiada la romana rolling eyes

10. Da, ar fi chiar dragut happy cineva cu care pot purta o conversatie mai profunda

11. Da, da, da happy dar stam pe randul de la perete si eu stau pe locul de langa perete happy sau unde vrei tuhappy

12. Cu o (cica) cea mai buna colega, pe care am sfarsit prin a nu o mai suporta big grin cauze? Tot ce cauta ea sunt baieti, mai bine spus hot boys, adica pentru ea nu conteza decat aspectul

13. Da, cand nu am ce face

14. Acum in ultimul an de gimnaziu am fugit mult laughing) dar de obicei plecam de la ore neimportante

15. Imi place! Magazin=mancare=burtica satisfacuta big grin

16. Nu, sunt antiviolenta!

17. Nu, unde?

Gata? Deja? Mai fa oracole! puppy dog eyes

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Daca o sa stam impreuna vom desena portrele caraghioase ale profesorilor big grin si te voi apuca de mana si nu-ti voi da drumul laughing. Ce as vrea si eu la o scoala de arte, nu asta a mea, o scoala care se darama si pune accent pe obiectele care le urasc cel mai mult adica, mate, info.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Am fi cei mai zgomotosi laughing daca ma iei de mana desenam amadoi asa :''>
Si daca vrei, de ce nu te muti, simplu, daca esti talentat atunci e floare la ureche happy

| raMLesS a răspuns:

1. Cât de cât.
2. 60%
3. Nu te interesează!
4. Da mi-e.
5. Fără număr.
6. Uneori.
7. Cât de cât bine.
8. Niciunul.
9. Tătă lumea mă adoră, eu sunt ursuleţul vostru de pluş laughing
10. Da că te-aş bate. te-aş face vânătă laughing.
11. Da că te-aş bate, te-aş face vânătă rolling on the floor
12. Cu Răzvan.
13. Îmi plac scufundările =]]]
14. Nu fug eu de la ore, fug ele de la mine, fu.cking logic.
15. Da plec.
16. De nenumărate ori, n-am pierdut niciodată ţin minte când i-am spart arcada lu' unu.
17. Da, când cântai manelelele viaţa mea.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Batausule, dar oricum imi esti drag laughing

| Croampa a răspuns:

1. Da
2. 65-70%
3. Nu, imi place
4. Da
5. Anturajul meu e din 6-7 colegi
6. Cu majoritatea
7. Ok
8. Toti
9. Asta numai ei stiu
10. Why not?
11. Why not?
12. Singur
13. Nu
14. Rar
15. Normal
16. Tot timpul, de ce?
17. Nu, nu am vazut

| syd2 explică (pentru Croampa):

Atunci daca vrei sa le vezi intra in intrebarile mele big grin si la recente este dedicatia de aur big grin,. Si mie imi place scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu.
2.15%
3.Pentru că am chestii mult mai bune de făcut cu timpul meu.
4.Nu.
5.0
6.Da.
7.Rău.
8.Doar dirigintele meu.
9.Niciunul.
10-11.Nu.
12.Singur singurel. big grin
13. Uneori.
14.Nu, dar lipsesc mult.
15.Nu prea.
16.De o groază de ori.
17.Da.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Si cum e sa fii bataus? Si care sunt acele chestii mai bune de facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu; 2. 20%; 10. da; 11. da; 17. nu

| AtsukoKure a răspuns:

1.da
2.70%
4.de 2 persoane
5. aproximativ 5
6.sunt cocalari in mare parte deci nu
7.bine
8.Istorie, Desen, Romana, Engleza
9. Aproape toti
10. Poate
11.Nu am un coleg de banca si nu il voi schimba laughing
12.Cel mai bun prieten al meu
13.Colegilor le place, eu prefer portrete si doodluri pe banca
14.Nah
15.Dap
16.Dap :3 (nu am luat bataie niciodata)
17.Nu inca

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

Sa-ti spun cinstit eu la scoala toata recreatia imi citesc cartea pe care o aduc sunt foarte linistit insa nu scap de colegii imbecili.

| vaporwave a răspuns:

1 da
2 70%
4 nu
5 3 sau 4; am mai multi prieteni din alte clase
6 da
7 nici cum
8 engleza, mate
9 engleza si desen
10 nu te cunosc, ce vrei de la mine
11 idem
12 cu o colega, cu ce iti foloseste ca stii?
13 nu
14 de la sport, ca tot era ultima ora
15 nici nu avem voie, woo
16 nu m-am batut, dar m-a batut un coleg
mai mult lovit
17 a, tu erai

| Vlach a răspuns:

Die cie sa rasphund eu, mai nenie

| HannibalLecter a răspuns:

1)Da
2)50%
3)-
4)Da
5)10
6)Da
7)Cu majoritatea bine
8)Profa de engleza, de istorie si profu de geografie
9)Nu stiu
10)Da
11)Da
12)Cu cel mai bun prieten
13)Da
14)Uneori
15)Da
16)De o gramada de ori

| syd2 explică (pentru HannibalLecter):

Sunt fericit ca ai vrea sa fiu colegul tau day dreaming