| JustMelavJustMe a întrebat:

Parca-s handicapata.(NU, nu sunt nu va ganditi ca-s fi!) Dar mi-am facut un site. Pe webly. Ok. dar nu stiu cum sa postez ceva! I-am facut designu` am aranjat ale-alea... dar nu stiu unde e butonu` de post! x_X
Cn stie?

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce scris tipic celor de pe messenger ai bagat...

| Yep a răspuns:

Trvia/Amuzante?
Nu si tu, JustMe, nu si tu.

| Wilder a răspuns:

Ai in dreapta sus un buton portocaliu pe care trebuie sa scrie Publish>>.

Nu te mai obosi sa imi dai funda rolling eyes

| JustMelavJustMe explică:

Yep.sorry dar nu sunt la curect cu chestiile de pe site mi-am dat seama ca am gresit categoria.dar am pus-o din obisnuita.Ups.sincer nuami intru asa de des pe site si nu-s la curent cu chestiile astea cu campania T/A Revive.etc.

Întrebări recente