| Speed99 a întrebat:

Partea 7 din Habar N-am Ce Nume Sa Ii Pun Serialului.

Deci dupa cum am mai spus ajunsesem la casa gangsterului de pe Religie.
-Speed, du-te cu Expert... dar nu terminase Ashadow de spus fraza ca ww2Expert il intrerupe.
-Este ww2Expert omule! De cate ori sa va mai zic?!
-Reformulez, Speed du-te cu ww2Expert si omoara-l pe tipul ala, noi ne ducem acasa, va descurcati voi, e doar unul.
-Ok, Ashadow. a spus Expert.
Cand am ajuns, am batut la usa.
-Freddy (ma rog, asa se numea tipul ala de pe Religie), vin dupa tine smechere! a strigat Expert la geam.
-Hei ww2Expert, stai asa! l-am intrerupt eu, dar el continua cu amenintarile la geamul tipului.
-Omule tot ce s-a intamplat in puscarie ramane in puscarie, nu mai am nevoie de curul tau zbarcit! a spus acel Freddy din casa.
-Speed, tu nu ai auzit nimic! Ok?! a spus ww2Expert
-Ok. am zis eu abtinandu-ma din ras.
-Hei omule vin-o afara si lupta ca un barbat! Sunt un gangster adevarat omule! a continuat ww2Expert.
-Tu nu esti gangster scumpete! i-a spus inapoi Freddy.
-Ah da, tu mi-ai furat si muzica si rimele mele imputitule! si-a amintit Expert.
-Nu stiu nimic despre rime dulceata! i-a raspuns Freddy.
Apoi, eu l-am vazut ca ea un nrg si fuge cu el.
-Hei Expert, Freddy fuge!
Apoi am luat si noi un nrg si dupa o fuga prin aproape tot orasul in care el tot il provoca pe Expert cu lucruri gen. : "Hai scumpete, prinde-mi fundul!" l-am prins, l-am omorat, si i-am inapoiat foaia cu rimele si muzica lui Expert.
-Iar acum unde vrei sa te duci, ww2Expert?
-Ma duc sa semnez un contract de rahat pentru a ma angaja undeva!
-In sfarsit nu te mai tii de tampenii... am continuat eu.
Apoi m-am indreptat spre casa gangului.

In cealalta parte a orasului... intr-o masina de politie :
-Omule, trebuie sa fii un politist cat de cat priceput! i-a spus Shooty catre TheKiller care era un nou angajat al agentiei de politie.
-Dar sunt bun! Dar am o intrebare.
-Spune...
-Deci era o familie cu 2 copii si un tata, iar acei copii... *dupa 20 de minute* deci e bine ce am facut?
-Nu! Omule, noi, eu si cu Anime, vrem sa te facem un politist bun!
-Dar eu am facut totul corect!
-Omule! Trebuia sa omori toata familia si gata!
-Dar asa ceva nu era cumva ilegal?
Atunci a intervenit Anime :
-Iesi in **** mea din masina ca n-ai inteles nimic!

Va urma...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno, n-am cuvinte.

| αɴι28 a răspuns:

Ai zis ca in partile 6-7 apar eu puppy dog eyes crying

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

Ce e serialu'! Nu te opri!

Întrebări recente