| robijam a întrebat:

Partea a 2-a din GTA IV.

Personaje noi:

Carl : Faustin
Apache : Andrei
Crastos: Vlad

... Expert pleaca de la barul lui speed, ajunge acasa si se pune in pat. Dimineata, devreme i suna telefonul, este din nou speed, care il cheama sa-l ajute in legatura cu niste dealeri de droguri. Cei doi se intalnesc apoi pleaca la locul in care speed a auzit ca acei dealeri vand drogurile, speed pleaca intr-un bloc, iar Expert este pus de speed sa omoare pe 3 dintre ei. Treaba fiind terminata ei pleaca spre casa unde aceia fac drogurile. Inauntru sunt 5 jamaicani inarmati, 2 au pusti Shotgun. Ascunsi dupa perete, cei 2 reusesc sa i omoare pe cei 5 jamaicani.

Dupa ceva timp, Expert primeste un telefon de la Furculingura, cea cu care s-a inalnit cand exceel l-a pus pe Expert sa o le ia pe Furculingura si Amadeea, Amadeea fiind prietena lui exceel. Ei ies in oras la barul lui speed unde poarta o conversatie destul de interesanta...

Este ora 17, Expert obosit, merge acasa si se pune in pat, dar dintr-o data primeste un telefon de la exceel, speriat, ca este cautat de mafiotii rusi din Hove Beach, mai inainte Expert avand cateva intalniri cu un mic mafiot pe nume Crastos care se intalnea in secret cu prietena lui exceel, Amadeea. Expert afla de la exceel locul unde este ascuns si apare repede acolo. Exceel era ascuns intr-o pubela, dintr-o data Expert primeste un toc de AK 47 in ceafa, iar cei doi se trezesc in pivnita lui Carl...

Va urma...

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu și tu. sad

| robijam explică (pentru Musique):

... Sad... crying

| Musique a răspuns (pentru robijam):

Mad.

| robijam explică (pentru Musique):

... Onion...

| Musique a răspuns (pentru robijam):

Hazelnut.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt prietena lui exceel si ma intalnesc pe ascuns cu Crastos? Vai, multumescbatting eyelashes, n-am fost niciodata asa perversa.

| robijam explică (pentru anonim_4396):

Umm... De fapt Crastos te violeaza intr-un fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru robijam):

Omg rolling on the floor Tocmai Crastos?! Mno, abia astept continuareahee hee

| HaLoGeNNN a răspuns:

Imi place

Întrebări recente