| robijam a întrebat:

Partea a 3-a din GTA IV.

...Cum am spus inainte, cei doi Expert si exceel se trezesc in pivnita lui Carl, unde sunt tinuti deoarece Niko l-a impuscat in cap pe Crastos care si-o tragea cu prietena lui exceel. Apache, cel care l-a lovit in cap pe Expert cu ak-ul il intreaba pe Carl daca poate sa-l interogheze in stilul sau, el avand un bomfaier in mana. In camera intra Marian. Carl il trimite pe Expert cu Marian sa regleze niste conturi...

Expert si Marian ajunsi acolo, gasesc 3 barbati, care i datoreaza bani lui Carl. Iesind, Marian i spune lui Expert sa mearga sa isi ia o arma noua de la magazinele subterane din Liberty City. Pe drum, Marian il suna pe Carl, care drogat il impusca in cap pe Apache crezand ca este un hot care i-a intrat in casa. Cei doi merg si cumpara arma apoi il lasa pe Marian acasa la Carl...

Dupa 2 zile, Expert primeste un apel sa se intalneasca cu Marian pe un doc din apropierea Hove Beach sa discute ceva. Era vorba de uciderea lui Carl chiar in clubul sau: Perestroika... Niko se urca in masina si pleaca inspre clubul lui Carl...

Va urma...

Va place?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu nu nu nu ne place. sad

| LordBolton a răspuns:

Da!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Mie imi place! Mai ales ca o sa fiu assasinat! laughing

| Speed99 a răspuns:

Continua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place big grin

Întrebări recente