| robijam a întrebat:

Partea a 4-a din GTA IV

...Cum am zis inainte, Expert a fost trimis de Marian sa-l ucida pe Carl in clubul sau Perestroika. Expert in fata clubului primeste un apel de la Marian si afla ca in spatele unei pubele este o vesta anti-glont. El se imbraca cu ea si intra in club, nedand ceva de banuit... Se apropie de bar, unde se afla si Carl si scotate din jacheta un Glock, il indreapta spre Carl iar el fuge. Cativa bodyguarzi ai lui Carl incearca sa-l opreasca pe Expert dar fara nici o reusita. Expert il gaseste pe Carl pe o cladire de langa club, indreapta pistolul spre el si il impusca in genunchi, el cade ca secerat peste o balustrada si moare.

Dintr-o data Expert primeste disperat un telefon de la exceel, ca ei sunt urmariti de mafia ruseasca pentru ca Expert l-a omorat pe Carl. Cei doi se intalnesc pe o alee, iar Expert il gaseste pe exceel in portbagajul masinii sale. Cei doi pleaca spre compania de taxi, dar ea este in flacari. Apoi se indreapta spre apartament, dar si el este in flacari, exceel o suna pe Amadeea, si suparat incepe sa planga, pentru ca in casa se afla inelul de logodna care voia sa i-l dea ei. El o abureste ca Expert s-a dat cu ceva parfum si plange de la el, si o intreaba daca acel var al ei mai are un apartament in Bohan.

Cei doi, plecand spre Bohan, isi amintesc de o intamplare din satul in care au crescut. Si incearca sa se intareasca si sa creada ca ce au patit va trece si va fi mai bine. Ajunsi acolo ei se intalnesc cu Amadeea care le da cheile. Expert se pune in pat, dar dintr-o data i suna telefonul...

Va urma...

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

E misto povestea, continua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

batting eyelashes Din ce in ce mai interesant.

| Omulambitious a răspuns:

Nu o sa citesc nici macar un cuvant din povestea aia daca nu sunt si eu *fata pisicii Tard*

| robijam explică (pentru Omulambitious):

Umm... Poti fi Playboy X

Întrebări recente