| LordBolton a întrebat:

Partea a doua din "clanul nazistilor":

trupele spediale intrau pe sfori din elicoptere.eram prinsi am ridicat minile si ErrorFound da "semnalul" si Rasputin scoate mitraliera si ciuruiesti toti dusmanii. elicopterele inamice trageau cu gloante si rachete in noi.

ErrorFound: - Cum ii doboram Rasputin a ramas fara gloante!

eu: -Nu stiu, avem munitie pentru pistoale dar cum dobaram elicopterele?

ww2EXPERT: -Hmm nu putem sa ne urcam pe cladire pentru ca am fi ciuruiti!

dar deodata robijam cu aeronava sa distruge majoritatea elicopterelor.

robijam: -Hai in elicopter!

eu: -Tine energia! Avem de distrus ultimii soldatii!

dar un elicopter care se prabusea loveste aeronava si o avariaza

ErrorFound: -:La naiba!

ww2EXPERT: -Ia aeronava si energia si aterizeaza intr-un lac.

ErrorFound: -O nu,suntem inconjurati!

eu: -Se pare ca vom fi prinsi, dar va trebui sa evadam!

cei 4(si Rasputin) au fost prinsi si dusi la inchisoarea de maxima securitate.totusi robijam reusise sa scape si se gandea cum sa ii ajute sa evadeze.

va urma...

9 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

PAna cand intalniti un partizan din zona Iugoslaviei-pe mine.

| LordBolton explică (pentru Exilee):

Si?

| Exilee a răspuns (pentru LordBolton):

Mergem la razboi impreuna, camarade!

| ErrorFound a răspuns (pentru Exilee):

Rasputin te papa la micu' dejun. laughing

| Neverwas a răspuns:

Voi nu aveti nici un moment de respiro in povestea asta?
Serios acum, ma sperie cata energie aveti...

| LordBolton explică (pentru Neverwas):

Am baut energizante

| Neverwas a răspuns (pentru LordBolton):

happy

| HaLoGeNNN a răspuns:

Bravo!

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

Ce tare esti! Sa-mi trag palme! Continua!