| LordBolton a întrebat:

Partea a noua din "clanul nazistilor": deci dupa ce carl veni sa neajute sa ne familiarizam cu cartierile am luat politia pe sus, tin minte ca politia a ramas fara personal,nici SWAT nu o duce bine, le-am dinamitat tancurile,le-am doborat elicopterele... unii membri ai politiei au devenit prietenii nostri: (politist)Acronimus: -Pss am adus minigunul pe carel-ati cerut ErrorFound: -Bine pune-l in camion alaturi de celelalte. eusickSuntem victoriosi, am evadat din cea mai periculoasa inchisoare de pe T/A, am facut o bombaelctromagnetica si acum am ingenunchiat SWAT-ul exile:-Frate dar am auzit ca pe aici sunt gangsteri mai periculosi ca noi. AcronimussickAaa, banda "cei trei drogati" conduce jumate din T/A, fac afaceri cu drogul "Haribo" care il vand scump.Au distrus fiecare bandacare nu i se supunea. ErrorFoundsickEu zic sa ii distrugem inainte sa vina dupa noi. va urma... (cred ca inchei seria la episodul 10 ce ziceti?)

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cât talent...

| Exilee a răspuns:

Ingenios.

| LordBolton explică:

Cum au aparut emoticoanele? eu nu le-am pus.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru LordBolton):

Au aparut...din taste! Sau mai degraba, ca sa intelegi din punctuatie...
Trebuia sa afisezi randurile unele sub altele, era mai simplu!

Oricum, oribil...continua! big grin

| Neverwas a răspuns:

Dragute emoticoane, si mie mi se tot intampla sa-mi apara fara sa le fac...
Povestea e super, chiar vrei sa o termini? sad

| LordBolton explică (pentru Neverwas):

Nu stiu daca sa o termin, de aceea va cer parerea daca sa continui

| Neverwas a răspuns (pentru LordBolton):

Normal!
Trebuie sa o continui!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordBolton):

Desigur acum ca mi-am facut si eu aparitia. Hail Hitler!laughing

| Dragonfly6 a răspuns:

Senzational. Un serial mai bun decat Elodia.