| LordBolton a întrebat:

Partea a patra din "clanul nazistilor":

Dupa pauza de masa:

ErrorFound: -Am dacut rost de pelerinele impermeabile, ce ne mai trebuie?

eu: -Deci avem canadienele, ne trebuie o dalta ca sa spargem tavanul.

ErrorFound: -De ce am sparge tavanul?

eu: -Am aflat ca deasupra camerelor se afla aerisirea pe acolo putem scapa.

ww2EXPERT: -Nu cred ca am putea face rsot de o dalta si ciocan decat de la atelier, iar acolo sunt numai detinutii de incredere.

eu: -La naiba! Dar, mai avem o problema.cum il scoatem pe Rasputin de aici? Aerisirea este cam mica pentru un urs.

ErrorFound: - Hai sa trecem la treaba improvizam pe parcurs, apropo am auzit ca astazi a ordonat inspectorul Naяutσ
o perchezitie.

zis si facut am gasit un detinut de incredere pe nume exile care ne-a facut rost de dalta si ciocan de la atelier.

exile: -Vreau sa vin si eu cu voi!

ww2EXPERT: -Suntem prea multi! Cu tine suntem 6.

exile: -Ne despartim si ne intalnim la barci.

eu: -Sa zicem dar, daca sunte-ti prinsi nu este vina noastra.

ErrorFound: -Eu merg si il i-au pe Rasputin si pe Marian112.

ww2EXPERT: -Adica eu ii iau pe restul'

ŞmecheruDeTreabă: -Exact, dar sa ne grabim sa treminam gaura in tavan.

detinutii au reusit sa faca o gaura in tavan pana la aerisire si cand venea vreo inspectie acopereau gaura cu o folie speciala care arata ca tavanul.si ascundeam acolo uneltele.

Naяutσ : -Verificati celulele!

SpoderMan: - Nu am gasit nimic domnule.

Naяutσ : -OK! Trecti la urmatoarea!

la lasarea noptii am lasat manechinele si am trecut prin aerisire astupand gaura.am trecut prin aerisire catre celula lui Rasputin.
ErrorFound iti face semnalul iar Rasputinsapa un tunel prin pamant si ajunge afara.

ErrorFound: -Haiade sa ne grabim!
exile: -Lasam safoara cobor eu primul.
eu: -Bine, dar nu face zgomot.
coboram de pe cladireajungem pe plaja inchisorii punem plutele facute din canadiene impermeabile si fugim cu ea ajungem la tam, ascundem plutele si fugim.

in inchisoare:

SpoderMan: -Domnul astazi nu s-au sculat 6 detinuti.

Naяutσ: -Trmite garzile!

vestea se afla rapid ca sunt manchine si ca detinutii au evadat.

Naяutσ: -Asasinul meu credincios du-te si ucide-i!

YuiYui: Am inteles le voi aduce capetele aici! devil

in oras:

ErrorFound: -Sunt pe urmele noastre!

eu: - Trebuie sa ne ascundem!

va urma...

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și tu te plictisești?

| LordBolton explică (pentru Musique):

Je?

| Musique a răspuns (pentru LordBolton):

ăăă,nuuu. vorbeam cu aia care a pus întrebarea. big grin

| LordBolton explică (pentru Musique):

De ce m-asi plictisi? thinking

| Musique a răspuns (pentru LordBolton):

Pentru că ți-ai pus toata imaginația în povestioara aia.

| LordBolton explică (pentru Musique):

Si este ceva rau?

| Musique a răspuns (pentru LordBolton):

NU,eu glumeam! -.-

| LordBolton explică (pentru Musique):

Da e sa o luam asa da ma plictisesc, tot T/A-ul se plictiseste sad

| Musique a răspuns (pentru LordBolton):

Cu "întrebări" din astea. da. cred și eu.

| ErrorFound a răspuns:

Ma da tu stiai povestea alora din alcatraz care au evadat? happy

| Neverwas a răspuns:

Interesant nume pentru un asasin...

| LordBolton explică (pentru Neverwas):

M-a rugat cineva sa il/o fac o/un nebun/a cu drujba si mi-a venit ideea

| Neverwas a răspuns (pentru LordBolton):

Cool!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Very, very, very...I don't know laughing

| αɴι28 a răspuns:

Vreau si eu un bilet 7d.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Bun