| LastChance a întrebat:

Pe 10 iulie vreau sa merg la concert la Bon Jovi, dar in aceeasi zi e si nunta lui vecinu` Costel care il aduce pe Salam. Ce sa fac? sad

P. S - Iertati-mi gramatica mult prea corecta pentru o astfel de intrebare!

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

îl aduci pe Bon Jovi la nunta lu' Costică.
Sigur nu mai calcă ăla prin România după...

12 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Ce bon jovy, fata? trecy la costel cu salam! pai ce esti proasta?

| Lolo666 a răspuns:

Te duci la Bon Jovi clar!

| clickdreaptadelete a răspuns:

Te duci la salamm pac pac pac.laughing.la bon jovi man laughing

| Kazimir a răspuns:

Ma iei la concertu porcupine tree si imi dai de baut big grin

Apache
| Apache a răspuns:

Du-te la salam!
* isi ia ban pe TPU...*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci rost de o arma si il rezolvi pe Salam pentru totdeauna, inainte sa inceapa sa cante melodia pentru a nu ramane traumatizat.
Iar apoi pleci linistit la concert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la Costel din obligatie ca si el a venit la petrecerile tale, mai stii? Si imi dai mie biletele la Bon Jovi love strucklaughing)

| LittleandLiars a răspuns:

Da cum "Ce sa fac?" Il lasi pe Salam pentru Bon Jovi? Rusine laughing

Cate bilete aibatting eyelashes Daca 2 da-mi'le mie si lui @JessicaRabbit si daca vrei eui iti dau bilete pentru Guta care canta pe 11 Iulie o s'o tii numai in distractii thumbs up

| MiHaI a răspuns:

Dul pe salam la bon jovi poate se reprofileaza ori se sinucide mai bine *rade malefic*

| GoodIntentions a răspuns:

Clar Bon Jovi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Emanuela Bun plan. Ne-am facut cu bilete rolling on the floor

| pwp a răspuns:

La Salam pe Sistem rolling on the floor