| Insomnii a întrebat:

Pe cine alegeti?
http://www.google.com/......tp?/imgres r:4, s:0&biw=889&bih=232

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mai bine imi fac l*** decat sa iau m***

| Bya132 a răspuns:

Muia sau Labă, aceasta este întrebarea!

| Bastet a răspuns:

Muia sau Laba...hmm,grea alegere!

| Digital112 a răspuns:

Pe LABA ca se tine de cuvant.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

rolling on the floor prima varianta

| pwp a răspuns:

Laba sau Muia rolling on the floor)

| Radioactive a răspuns:

Pe ăla care îşi schimbă numele mai curând. Doamne, ce slogane! rolling on the floor

| LittleSue a răspuns:

Http://www.alegeri.tv/images/candidates/traian-basescu383.jpg

Domnul Laba si Domnul Muia se reunesc perfect in acest personaj.El face laba noi luam muia.

| ZoOzOLe a răspuns:

Eu o intrebare retoricaca doar noi am facut deja ce-a mai proasta alegere, "base"

| winchesters a răspuns:

Niciunuuuu
yackssss :]]]

| Adelsi a răspuns:

Pe nici unu! Toti sunt prosti la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De NOone nu se poate trece, decât cu capul sfărâmaaat / retardaaaat / definitivaaaaat / retezaaaat