| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine seamana aia din imagine din dreapta? http://www.google.ro/......tp?/imgres >:P

Răspuns Câştigător
| GasaiYuno a răspuns:

E catalin morosanu si cu...__.

8 răspunsuri:
| iKeel a răspuns:

.__.

| Xtadelo a răspuns:

rolling on the floor
Nu stiu

| epurel a răspuns:

"Desi este cunoscut drept un sportiv cu capul pe umeri, simplu si eficient, Catalin Morosanu ascunde o fata nevazuta. In timpul liber, "moartea din Carpati" se afunda in practici oculte, alaturi de persoane dubioase.

"Ce m-ar putea satisface mai mult decat ceea ce ma inconjoara? Toleranta e mai necesara ca oricand. Toleranta este cheia evolutiei umane. Sa ne acceptam semenii, ca suntem o mare familie umana. Cand o fac, o fac pana la capat", a marturisit artistul, in filmuletul cu pricina." de fapt e amuzant.

| ÐÿÅ a răspuns:

E la plasa de stele. ce am ras atunci laughing laughing

| ÐÿÅ a răspuns:

O fi elodia laughing

| AikkoxD a răspuns:

Mama lui Fuego.

| Zoet a răspuns:

Chuck Norris.

| Zipix a răspuns:

Poate e un user TPU rolling on the floor

Întrebări recente