| Radieră a întrebat:

Pe cine urati cel mai tare de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe tine :X

17 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Bă e o tipă. Bya132.e atât de fraieră, nici să vorbească nu știe!

| Bastet a răspuns:

No one hates mehappy

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Pe NOBODY.e un retardat

| Fragile a răspuns:

Puricoasa aia de javră,cum îi zice,căţeluşa.Ce-aş mai părui-o! Păi ce, dom'le, ce e cu atâtea căţăle pă site?

| AudImagini a răspuns:

Pe mă'ta

| NobodyHeree a răspuns:

O sti pe ciorbista aia...
Cum ii zice?
Ciocofleata aia!

Aaaa.gata,stiu!

E @AryaRyn! Ciorbista reacu...

| JustMeBăi a răspuns:

Byanka - De ce am impresia ca nu glumesti?
De ce am impresia CA KAzimir are dreptate cand te face manelara?
De ce am impresia ca am scris prea mult?

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pe KAZIMIR!
Un tantalau, incat daca pui o intrebare care nu iti convine iti zice manelista:@...Da el e manelist, manelistu dracul!

| TeoPT a răspuns:

Pe piciul ăla ratat, cocalar și satanist. cum sloboz îl chema, aa da 7h30.

Îți dai seama ce ratat? Nu îi place Inna. Ratatu dracul. Și se crede el mare și tare comentează aiurea pe aici. Numa rock din-ăla de nebuni sataniști ascultă. Cel mai tâmpit user.
Baftă

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu cel mai tare ii urasc pe cei care cersesc fundita. Sunt atat de superficiali...se vede ca dau raspunsuri doar pentru fundita si nu pentru a ajuta.

| Licuriici a răspuns:

Pai nu cred ca profesorii mei au TPU! straight face Ei sunt mai inapoiati laughing
Il urasc pe BastetŞiBast pentru ca urasc si rock`ul laughing asa cum il iubesc si pe Giastin Biber laughing
Deci... sa fie clar!
BastetŞiBast, I hate you! laughing

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Elasexygagica si mai era unu andrey cred il chema e retardat sa-mi baaag ***a

| TheFictionist a răspuns:

Vă iubesc pe toţi! :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe @mhn24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eheee...nimeni nu ma uraste...dar nici nu ma iubeste vreunul big grin.
Eu urasc in general fanaticele lui Bieber. Ajung sa cred ca acest copil e Satana.