| TheBestForYou a întrebat:

PE club penguin cum fac rost de sortul cu care servesc pizaa?

Răspuns Câştigător
| OMarmotaO a răspuns:

Pai daca esti membru poti sa astepti sa apara in catalogul de haine (categoria penguins work, geva de genul) sau o sa mai apara si gratis nu te speri dar poate sa dureze 1-2-3.multi ani dar o sa mai apara si am un pinguin si am 4 ani si lucrurile sau tot repetat

3 răspunsuri:
| Bujîe a răspuns:

A fost. Si nu o sa mai fiehee hee. Deci nu o sa mai poti face rost de el.

| AlexAlexutz a răspuns:

Muahahahahahahahaha nu o sal mai vezi vreodata muhahahahahah

Răspuns utilizator avertizat