| Anet a întrebat:

Pe mine de ce nu ma cere nimeni de nevasta?:((

http://www.albaiulianul.ro/......video.html

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Mai bine single decat cu nea Caisa din Alba Iulia rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Bizzareq1 a răspuns:

Nu stii sa speli vasele duda

| MikiPiki a răspuns:

Pai da tu esti Oana Zavoranu?

| LittleandLiars a răspuns:

rolling on the floor) nu mai pot de rasrolling on the floor) ce tantalau...ce vise spulberaterolling on the floor)Oana draga lui, du'te draga la el ca te iubeste...si daca nu suno pe maicata rolling on the floor)este rezervarolling on the floor)

| xxxx123 a răspuns:

Pe tine te-as cere eu, dar mai intai ...PROBA... sa vad daca stii sa faci sex.

| Kazimir a răspuns:

Mike nu esti prea batran? sau esti un pedo ca mine?

| Reew a răspuns:

"Amigu,amigo",lasa ca vine si randul tau laughing rolling on the floor.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sesiunea pentru casatorii s-a incheiat.
Reveniti

never!

| GoodIntentions a răspuns:

rolling on the floor de cand am vazut vide`oul nu mai pot de ras.

| GoodIntentions a răspuns:

App.A incercat cineva sa-l sune?
Eu nu, nici macar nu stiu ce retea e aia cu 0788 thinking