| KM3 a întrebat:

Pentru cei care v-ati uitat seara trecuta la " Romanii au talent" : ce parere aveti despre momentul domnisoarei care a pictat cu bustul gol? Dar despre faptul ca a trecut in etapa urmatoare?

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Go on. Foarte fain.
M-am uitat cu văru-miu de 5 ani și i-a plăcut.

| AirănMeidăn a răspuns:

nu vad nimic in neregula cu faptul ca si-a expus corpul. e fvcking corpul nostru si nu vad de ce e un subiect atat de taboo
totusi, ar fi putut sa si picteze ceva, nu doar sa mazgaleasca

| FemeiaPisică a răspuns:

Şi care este talentul ei? Până şi un copil de 4 ani poate să măzgălească cum a făcut ea. A venit să impresioneze prin cea mai veche meserie din lume.

Răspuns utilizator avertizat
| Rakanishuu a răspuns:

Vreaaaaau şiii eu s-o văd! :'(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă era Mihai Petre nu mai trecea ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie.
Inafara faptului ca a vrut sa impresioneze prin... formele ei, n-a facut nimic.
M-am uitat, m-am tot uitat si ma asteptam sa iasa o pictura de acolo, ceva... ceva.
Si sa nu mai zic de faptul ca fara Mihai Petre, "Romanii au talent" nu mai au niciun farmec.

| noon123 a răspuns:

Mama, tare. Ce rusine a trasbig grinbig grinbig grinbig grin