| Диана a întrebat:

Pentru fanii cap de mop (Justin Bieber). :))

http://www.youtube.com/watch?v=J99-VW-PXoE

Va place? >:

Răspuns Câştigător
23 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Derye a răspuns:

E destul de grosolana parodia aia. Personal tind sa cred ca tipul are un creier mai mic decat penisul.

http://www.youtube.com/watch?v=2Z-bTrOlhDE

^ this one's better.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@Zambeste Ca Alle:Bai porcaria aia de care zici tu la Katy Perry e o parodia a lui Californian Gurls, nataraule! Inseamna ca s-a vandut bine, nu ca porcariile lui GaGa pe care nimeni nu le asculta!

| Floreenofficial a răspuns:

Nu-mi place.
tot ce face e la misto, ca sa aiba milioane de view-uri si se pare ca reuseste...strategie buna de marketing bine pusa la punct. straight face

| Laurici :x a răspuns:

:O:O:O wow! asta e cel mai penal din cate am vazut rolling on the floor laughing normal ca da! e genial!laughing

| Диана explică:

@b. BuBu: Unde ti se pare tie ca ma laud?raised eyebrows

| Диана explică:

@adelin: Daca lumea a considerat ca tu meriti ''stupid'' si ''nefolositor'', asta e, n-am ce face. thinking

| valy a răspuns:

laughinglaughing.doamne.nu is fan. dar imi place mai mult varianta astalaughinglaughing

| mary a răspuns:

Super. totusi nu am nimic cu el dar ma enerveaza ca sunt atatea persoane care sunt "fan justin bieber" "mor dupa el" si chestii de genul asta. nici nu-l inghit dar nici nu l-as omori. mi-e greata de persoanele astea care devin "vedete" peste noapte

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Nu stiti aprecia un cantaret bun, parodia aceasta are la baza:
nesimtirea, neaprecierea si mai ales INVIDIA!
daca vi se pare ca aceasta varianta va place n-am ce comenta.aceasta e parerea voastra!

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Haideti puteti sa-mi dati stupid si nefolositor da tot voi sunteti desteptii de IQ 0

| Crisstina a răspuns:

Hai ca merge mai bine varianta asta laughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Pfff.ca'lumea!happy Nici eu nu sunt fana... dar mergebatting eyelashes

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

laughing ce tare!

| BackAgainToTPU a răspuns:

Cei carora nu le place videoul, sunt fanii capului de mop.
Mie imi place varianta asta big grin

| retouchan a răspuns:

Faza cu cap de mop ai luat`o de pe internet.asa ca nu te mai lauda.

Si in legatura cu video`ul.imi place. dar am vazut chestii mult mai faine legate de justin beiber[ca parodie ma refer]happy

| purpleice a răspuns:

Haha, da n-am nimici cu pustiul ala, dar parodiile sunt chiar amuzante. uite alta http://www.youtube.com/watch?v=2Z-bTrOlhDE
deci mor de ras de fiecare data cand ma uit la ea :)) in fine nu sunt fan, nici nu am nimic cu el, mi-e indiferent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorlaughingimi place chiar daca is fanlaughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughingda imi place chiar daca is famlaughinglaughing

| JustMeYl3 a răspuns:

Mijto raw laughing

| iony_2997 a răspuns:

Ai dreptate cap de moplaughingvideoclipul este super funny
P. s daca mai traia 2pac era mort de multrolling on the floor

| punkkid88 a răspuns:

Lasa ca nici voi fani slipknot nu sunteti pe departe, sunteti aproape la fel cap de ***

| naimcan a răspuns:

E tare, dar sper sa va placa si asta http://www.youtube.com/watch?v=tvSoGW1U20s

Întrebări recente