| anonim_4396 a întrebat:

Perle spuse de elevi dar si de profesori.
Profeseara: "Daca ti-ar zbura prostia, n-ar mai avea loc pasarile in spatiul aerian"!
Profesoara: "Cand ma intorc sa gasesc absentii pe catedra".
Mai stiti perle?

16 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Da.Brasovul este capitala României.
Roma se întinde pe şapte continente.
Să văd absenţii pe masă când mă intorc.
S-a sunat de intrare? Bine, puteti ieşi în pauză.
Triunghiul de 90 de grade se măsoară cu eclerul.

| hominid dreak a răspuns:

De cate ori faceam o prostie diriginta imi spunea:"Maine sa vii cu tactu' chel!"

| Pho3nix a răspuns:

Profa` catre mine: ''Claudiu, urci jos la etaju 2.''.

| costymaximus a răspuns:

Elev:O padure virgina este o padure in care mana omului n-a pus niciodata piciorul.
Profesor:V-am jignit eu vreodata, tâmpitilor!

| Mystique a răspuns:

Da, imi mai amintesc cateva din liceu.Profa de romana:"Esti un cretinoid! Cum deschise gura, cum i se vazu incultura! Ai facut cumva legamantul taceriII?" Profa de mate: "Care o face cu mine la tabla?"Proful de engleza:'Are you smart? Elevul:aaaaaaah...no! Proful: Right answer!" Tot elevul la ora de engleza traduce turkey=turc. rolling on the floor laughing)

| Aliyaa a răspuns:

Profesor:Cand vorbesti cu mine ridicate in 2 picioare.

| Juliana a răspuns:

Elev:"Ghita era gelos pe Ana ca s-a combinat cu Lica"laughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan2111 a răspuns:

Profa: Tu sa taci cand vorbesti cu minelaughingrolling on the floor

| lost.in.rain a răspuns:

Profesoara de chimie : "Nu vezi legaturile dintre atomi? Esti chior? Ai mintea atat de creata ca ai inceput sa gandesti ondulat"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La chimie : profa : scrie ecuatia reactiei
elev: NU stiu
profa: SCRIE MAAA ACOLO laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama: unde esti fata mea? fata: acum urc valea mama...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu merge priza?(intreaba tata) eu: ca n-are picioare mai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Traiesti pe pamant pentru a da dioxid la plante

| antonia12 a răspuns:

Nu

| anonimanonimanonim a răspuns:

In Australia se cultiva cicatricelelaughinglaughingrolling on the floor

Întrebări recente