| kukubau a întrebat:

Pilotul unui avion catre turnul de control:
- Ma aflu la 700 km de pamant, la 1300 de m deasupra apei si mi se termina combustibilul. Astept instructiuni.
Turnul de control catre pilot:
- Repeta dupa noi: "Tatal nostru care esti in ceruri…."

5 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

laughing hai ca`i tare

| Bacemi a răspuns:

La care dupa scurt timp revine turnul de control : Scuze, am gresit foaia laughing

| sfo a răspuns:

laughing
In timpul inundatiilor un pocait stetea pe casa uitandu-se la apa care crestea tot mai repede. Dintr-o barca care trecea prin fata lui un om ii zice "Urca in barca daca nu vrei sa mori.". Pocaitul raspunde "Nu, pe mine ma v-a salva Dumnezeu.". Trece a doua barca, si la fel pocaitul refuza sa se urce. Cand apa este pe cale sa il inghita pe pocait trece un elicopter. Pocaitu' refuza sa urce si in elicopter."Pe mine ma v-a salva Dumnezeu". Logic, pocaitul moare inecat. Dupa ce ajunge in Rai il intreaba pe Dumnezeu
-Doamne, de ce nu m-ai salvat?
-Ti-am trimis 2 barci si un elicopter, ce vrei mai mult?

| ZuuZaaA a răspuns:

Daa.il stiulaughing... dar oricum e foarte tarelaughing

| anaid a răspuns:

Sfinteasca`se numele tau...repetati mha cu mnangryangryX