| lauryndacool a întrebat:

Pliss nu stiu ce sa fac cu colegul meu de banca ca face niste chestii de parca ar fi gay help me!

Răspuns Câştigător
| alexutzu00791 a răspuns:

Te place

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poate e doar stangaci. Se poate sa te placa si sa nu stie ce sa faca. De asta pare asa dorky.

Daca esti baiat, poate esti genul mai dezghetat si vrea sa iti intre in gratii, sa para si el la fel desi nu il prinde.

| KhloeAfterDark a răspuns:

Cum pacaleala, oamenii sar cu totii sa te ajute saracii si poc:"Pacalealaa!" laughing

| vyo a răspuns:

Incearca sa ai odiscutie cu el pe tema asta si pe urma iti dai seama daca estesau nu. Poate prinde curaj si iti spune.

| deffect a răspuns:

E gay. Ce sa-i mai cerilaughingPoti vb cu el sa faca un test, sa mearga la doctor, dar poate o sa inceapa sa-i faca ochi dulci doctoruluismug

| flashcool a răspuns (pentru deffect):

Asta ar fi epik
(dar si naspa pentru doctor saracu )
rolling on the floor))

| dudu_3763 a răspuns:

Esti baiat?

| lauryndacool explică:

Eu sunt fata dar cred ca ma place

| lauryndacool explică:

Pacalela