| diana a întrebat:

Poate va este lene sa dati click, dar credeti-ma ca veti rade cu lacrimi.:))
http://www.trilulilu.ro/melange/d0091d75d9129d
O farsa facuta unui,, misogin" :)):)):))

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

" Spune odata ce crezi despre femei " laughing bip
Esti misogin laughing prea misogin laughing mi-a placut laughing esti misogin laughing

| juniper a răspuns:

Ma distreaza vocea aia de Darth Vader rolling on the floor

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Este o postie si nici macar nu este o intrebare asa ca nu trebuia sa fie acceptata si mai verifica si tu regulamentul

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Tipul era cam disperat dupa banii ceruti de robot... ii pierise si misogismul!

| M4RK a răspuns:

Prea criminal laughingesti misojinlaughing

| Mwhahahaa a răspuns:

Esti misogin.laughing
Suuper amuzant.love struck
Mi-am inceput ziua bine...deoarece acum m-am trezitlaughing
Pardon... tu mi-ai inceput-o bine...laughing Esti misogin!laughing

Funny.

| JoJo a răspuns:

"Inregistreaza odata mesajul tau dupa semnal, nu mai apasa pe taste aiurea! Esti misogin!"rolling on the floor bestial
Saracu'omlaughing ca la piata acolo: "400 de mii de lei.nu-ti dau dom'le niciun ban... 280 de mii de lei... fugi mah d'aci...hai fie 150 de mii de lei"rolling on the floor

| Kandy a răspuns:

No comment! rolling on the floor prea belea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niici un ban ti.am spus! no talking
rolling on the floor
prea tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niici un ban ti.am spus! no talking
rolling on the floor
prea tare!

| diana explică:

V-am spus ca veti rade cu lacrimi. laughing

| asaasa a răspuns:

Da superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr