| LordBolton a întrebat:

Povestea a treia din "clanul nazistilor" deci am fost capturati si dusii intr-un loc asemanator cu asta: http://ro.wikipedia.org/wiki/Fi%C8%99ier:Alcatraz_aerial .jpg

eu: -Baietei cum scapam de aici?

ErrorFound: -Hmm, daca am reusi sa scapam din cladire am trebui sa trecem marea si sa ajungem pe coasta, dar nu putem inota atata si este posibil sa fie rechini.

ww2EXPERT: -Ar trebui sa stim ce mare este daca este Mediterana este tarmul stancos si va trebui sa escaladam stancile.

eu: -Dar daca este Atlanticul este rece si facem hipotermie si sunt si multi rechini.

ErrorFound : -Am putea sa ne grabim sa evadam pentu ca este posibil noaptea sa ne "trezim cu ceva in popnet" =))

eu: -Intai sa cunoastem detinutii poate ne pot ajuta.

ww2EXPERT: -OK.

detinuti faceau des rascoale dar nu avem cu sa evadam de pe insula deoarece ne trebuiau barci.intram in vorba cu un detinut:

ŞmecheruDeTreabă: -Cu ce va pot ajuta?

ErrorFound: -Ai niste pelerine de ploaie?

ŞmecheruDeTreabă: (Şoapta) -Desigur.Am auzit ca vreti sa evadati m-a luati cu voi? V-a pot da pelerinele pe gratis si un cleste ca sa taiem gardul.

ww2EXPERT: -Poti, dar nu supune la nimeni ai inteles?

ŞmecheruDeTreabă: -Bine.

discutam in pauza de masa:

ErrorFound: -Unde crezi ca l-au dus pe Rasputin?

eu: -In cealata parte a inchisori aia de maxima securitate.

ErrorFound: -Am sa ma gandesc la un plan trebuie sa mai vedem insula si poate imi vine o idee.

eu: -Bine acum hai sa bem Cola! si sa ne gandim.

ErrorFound: - ~0) :-?

va urma...
( vreti sa continui?)

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu. puppy dog eyes

| LordBolton explică (pentru Musique):

De ce?

| Musique a răspuns (pentru LordBolton):

Ocupi loc degeaba?

| LordBolton explică (pentru Musique):

Unde? explica

| Musique a răspuns (pentru LordBolton):

Pe t/a.

| ErrorFound a răspuns:

Ce mi-ai facut tu mie si ursului meu...

| LordBolton explică (pentru ErrorFound):

Nimic ursul este bine dar trebuie sa gasim o cale de a evada, el poate sa scape...

| ErrorFound a răspuns (pentru LordBolton):

Pai imi imaginez, are mitraliera mereu la el...

| ErrorFound a răspuns (pentru LordBolton):

Si blana anti-glont.

| LordBolton explică (pentru ErrorFound):

Poate rupe barele, dar panzicii sunt inarmatii plus ca trebuie sa trecem marea deci...si cred ca nu prea mai are gloante ca doar am fost inchisi.

| LordBolton explică (pentru ErrorFound):

Nu mai are gloante al mitrariela, le-a consumat in ep trecut, dar cred ca poate rupe barele...

| Neverwas a răspuns:

Alcatraz?
Avand in vedere faptul ca evadarea de acolo este imposibila, m-ai facut curioasa...

| LordBolton explică (pentru Neverwas):

Nu este chiar imposibila cica 3 tipi au evadat de acolo, dar nu se stie daca au ajuns la mal...

| Neverwas a răspuns (pentru LordBolton):

Mda, stiu.
Dintre toti cei care au incercat sa evadeze, doar cadavrele lor nu au putut fi gasite, si de aceea se considera ca e posibil sa fi evadat.

| LordBolton explică (pentru Neverwas):

Si totusi inca sunt printre cei mai cautati de politie...

| Neverwas a răspuns (pentru LordBolton):

Mda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant, chiar daca n-am citit nimichee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,e chiar foarte interesant acest "fic"

| HaLoGeNNN a răspuns:

E foarte tare

| IseeDeadpeople a răspuns:

Da e super tare

Întrebări recente