| Bia001 a întrebat:

Povestea fara nume. Partea a 2-a.

Insa comoara nu era cea la care se asteptau.De dupa cufar a aparut Fulga cu o sabie de ninja si si-a strigat armata de ciocolata, care se mananca singura.
-Atacccc! a strigat fulga.
Finnetisti si Nutellisti au atacat si au facut lapte cu ciocolata din armata fulga.
Insa mai erau multi dusmani de invins. Dupa un tufis apare Danonino cu armata lui de dinozauri verzi cu pete albastre de siamezi.
Danonistii, seamana cu danone dar nu este, erau puternici, dar noi eram si mai puternici.
Am ajuns in punctul in care nu ne mai puteau invinge.Atunci capitanul nostru i-a dat cu sabia de samurai in cap si alesinat mort la pamant.
Sfarsit!

6 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Tu vrei sa citesc toata asta? Ceri prea multe...

| deeadeea111 a răspuns:

Intereasat povestea ta ...mai scrie inca una:*

| IncredibleJoker67 a răspuns:

MI-e sila sa citesc atat.

| Bia001 explică (pentru IncredibleJoker67):

Ce sa zic...*pardon, ce sa scriu...*

| Fluffy2 a răspuns:

Va continua...

| Bia001 explică (pentru Fluffy2):

Sfarsit, nu va mai continua...

Întrebări recente