| Croampa a întrebat:

Povestea mea care e reala! big grin

Maretul Croampa, regele categoriei T/A, l-a provocat pe Freaak la un turnir pentru ca a indraznit sa-i declare dragostea Frumoasei Daisuki. Maretul Croampa l-a infrant pe Freaak si Frumoasa Daisuki a devenit regina Maretul Croampa. Mai tarziu s-a demonstrat ca Freaak e fata.
Intr-o zi, un baietas pe nume Dante-lion, care canta la pian, am inceput sa se dea la Frumoasa Daisuki. Maretul Croampa s-a enervat, a scos katana si l-a amenintat pe micutul pianist. De spaima, Dante si-a rupt degetele in pian si a devenit ce vroia mereu sa fie: bucatar fara degete! big grin
De atunci, Regele Croampa si Frumoasa Regina Daisuki au trait fericiti pentru totdeauna! big grin

Protagonisti:
Croampa as Regele Croampa
Daisuki as Frumoasa Daisuki
Dantellion as micutul Dante-lion
Freaak as Freaak

Sper ca v-a placut, filmul va aparea in luna Mai din iarna anului 2014!

15 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

faină partea în care apar eu

| Croampa explică (pentru KillMePlease):

Si mie mi-a placut! big grin
Nu serios, nu cred ca aveai cont cand am facut turnirul. Nu vreau sa mint, nu stiu sigur! thinking

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

mbinie...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Uăăăă!

| TiberiuFasole a răspuns:

Si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, ala sunt eu? Deci nu cred, baaa!

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Cred ca esti tu, da' nu-s sigur! thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

E scris Freaak cu doi de ''a'' deci sigur sunt eu.

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Da, cred ca da! thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun. așteptăm filmul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una imi amintesc altceva.
Freaak aproape murise, si i-am dat elixirul vietii, mdah, si nu am ramas cu niciunul. straight face

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

E asa cu am spun in poveste, tu esti Regina mea Frumoasa! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai cu Dante?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Ce are Dante cu mine, e intrebare. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povestea la fel de gretoasa ca si tine, sa stii ca imi vine sa vars cand iti citesc agramatiile de idei mediocre scoase din borta an*la a unui cal.