| Bia001 a întrebat:

Povestea TPU

Era ultima zi de scoala iar membrii TPU hotarara sa se intalneasca pentru a planifica un fel de excursie.Primi veniti au fost Miku si Speed.
Ei au inceput sa se certe iar la un moment dat s-au apropiat din ce in ce mai mult iar apoi au inceput sa se sarute.
Chiar atunci veneau Exceel si Ani. Cand i-au vazut, Ani s-a facut rosie la fata si a inceput sa alerge spre Miku cu viteza fulgerului cu o furie de nestapanit. Apoi Ani a luat-o la bataie pe Miku iar Exceel i-a dat un pumn lui Speed de la aruncat peste 100 de metri direct in tufisuri.Acolo a gasit-o Mia100 spionandui.
Speedbig grine ce ne spionai?
Mia100*cu timiditate*tongueai am vrut sa urmaresc actiunea.
Atunci apare IncredibleJoker67.Seuita ciudat la ei un timp iar apoi se aseaza pe banca uitnduse cum se bat Miku si Ani.
Se...

Pareri?

Sa continui povestea?

32 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Tu crezi ca eu sunt viu? Te inseli amarnic.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Speed99):

Tu crezi că-mi pasă? Te omor deja mort!

Întrebări recente