| Bia001 a întrebat:

Povestea TPU Partea 2

Se pare ca in acel moment sosise si Veruta97.
Veruta97: Hei fratilor ce ati patit?
Exceel: Prietena mea se saruta cu Speed.

Speed : Pai, sincer sa fiu, ea a sarit pe mine.

Miku:Exceel draga, sti ca nu te-as insela. Speed minte.

Speed: Dar...

Insa discutia le-a fost intrerupta de Azurry si DipBoo(fosta Smileyarebeatiful) care tocmai venisera.S-au asezat pe banca mancand inghetata si uitandu-se la drama care se intampla langa ele.

Speed: Ei bine a meritat sa primesc un pumn pentru a gusta din buzele catifelate a le lui Miku.

Atunci Exceel ii mai da un pumn insa acum la azvarlit la 200 de metri departare.A luat-o pe Miku si s-au asezat pe banca langa Dip, Azurry, Veruta97 si Ani (scuze daca am omis pe cineva).
Speed se ridica de jos cu fata plina de sange si cu un zambet razbunator si mergea spre Exceel de parca mai avea un pic si exploda.
Miku ii arunca lui Exceel si Speed un zambet dragalas iar pana la urma facusera pace.

Veruta97: Acum ca v-ati linistit, unde ati vrea sa mer..., Stati! Unde sunt Ingerul Rebei si Pisica Infmetata?

Tocmai atunci intrara si ele in fuga.

Veruta97:

Pareri?

As vrea sa schimb numele povestii insa n-am idei. Cine are vreo idee?

12 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Excursie a la T\A

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu mai am chef să mă implic cu idiotul ăla nenorocit waiting

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Așa deci?crying

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Cu Speed, adică! Cum ai putea crede că este vorba de tine? puppy dog eyes

| W3R4 a răspuns:

laughing
"categoria t/a"

| Seducatorul a răspuns:

Era mult mai exploziv finalul daca Speed si Exceel se luau la bataie ca=n filme!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai,T/A la Constanta laughing

| Dippa a răspuns:

''Speed: Ei bine a meritat sa primesc un pumn pentru a gusta din buzele catifelate ale lui Miku.''

Lolrolling on the floor)

| Unniique a răspuns:

O poveste încâlcită laughing
Pot să apar şi euu? puppy dog eyes

| Bia001 explică (pentru Unniique):

Ok

| Bia001 explică (pentru Unniique):

Dar te pun in partea a 5-a ca deja am scris partea 3 si 4

Întrebări recente