| Bia001 a întrebat:

Povestea TPU Partea 3

Veruta97:Hei, hei! Bine ati venit!

Ingerul+Pisica: Scuze ca am intarziat...

Speed: De ce ati intarziat?

Ingerul+Pisica: Aaa...Pai...Am avut o treaba de rezolvat (spunand cu un ton misterios si suspicios)

Ani : Haideti sa incheiem subiectul si sa hotaram unde vom merge in vacanta!

Exceel :As vrea ceva romantic, cum ar fi Paris, mai ales daca este si Miku cu mine.

Miku: Vai... Am rosit. (pe un ton mai sarcastic)

Ani: Mai am putin si vomit...

Veruta97: Gata!

Speed terminase sa se stearga de sange.

Speed: Am sa ma razbun Exceel!

Exceel: Ha, ha, ha! Cat patrunjel ai fumat azi?

Speed: Dac vrei sa stii, eu nu mai fumez de mult patrunjel, eu fumez mazare!

Exceel : Pffff...

Dip+Azurry:Bai, am venit aici sa ne certam?

Ani : Da, fetele au mereu dreptate!

Pisica : Hai sa votam unde sa mergem.

Ingerul: Pai eu as vrea sa mergem cu cortul o saptamana in padurea aceea parasita de langa oras.

Azurry...

Pareri?

Inca mai astept titluri.

Sa mai continui?

36 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Urăsc Parisul şi tot ce ţine de Franţa (inclusiv limba aia), dar nu sunt aşa rea cu iubi! crying

| Bia001 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Dar panala urma nu mergeti acolo, o sa afli in partea 4

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Bia001):

Apropo: Eu îl iubesc, nu l-aş înşela niciodată şi mai ales cu (bleah) Speed.
Şi... mergem în Japonia, nu? Hai zi că mergem în Japonia! puppy dog eyes

| Bia001 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu, din pacate. o sa afli

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Bia001):

Îţi dau report la fiecare poveste waiting

| Bia001 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

;( chiar ai face asta? sad

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

I love Japan

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Bia001):

Bine, bine
Nu aş fi în starre
Lenea asta

| Bia001 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu fi lea, ai sa vezi ca o sa fie palpitant

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Bia001):

Aşa sper.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

I want go to Japan.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Francezi sunt frati nostri!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

We go together?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

I would like

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

O să-mi întâlnesc idolul! happy
Auzi, tu ai bani? Că eu nu prea am în acest moment.
Asasinările astea... cam greu dacă nu ai armele potrivite.
Mda, aşa e! L-am pierdut pe Soul.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Pai,sunt sigura ca mami o sa-mi dea banii de buzunar pe 3 ani big grin. Si asa poate ca vom merge la un concert Vocaloid. Si am lua costume cosplay, si am merge cu yukata sa vedem artificiile si muuulte alte lucruri. Si am manca bulgari de orez cu peste miaam...Off cate lucruri vreau sa fac, multe mult mai multe. Tu ce ai vrea sa facem?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Vreau să mă uit mult la anime. Ştiu că apar 40 SĂPTĂMÂNAL
Şi să îmi fac camera aceea specifică de otaku
Să ăncerc dango (Dango, dango, dango, dango. Dango daikazoku). Să am acea viaţă drăguţă de liceu şi să intru într-un club horror sau ceva de genul. Şi să mergem în Osaka, vreau să văd şi ceva istoric. Şi aş mai vrea să lucrez la Kyoto Animation. Bine, visez la asta de un an.
Şi toate astea pe lângă ce ai zis tu. Şi nu e doar atât happy

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Da,da,da. Am melodia cu Dango in telefon si cand o ascul sunt unii fara pic de talent care spun ca nu e draguta :o3. http://www.youtube.com/watch?v=qvzCmV3_12c

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Nici mie nu îmi plăcea la început, dar am fost nevoită să o ascult când s-a blocat cp-ul şi fără să-mi dau seama începeam s-o fredonez laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Tata imi spune ca o sa ma casatoresc cu un japonez daca mai continui asa...Dar eu nu vreau. Mama imi spune ca sunt prea obsedata. Ce sa fac? Daca nu iti da nici cea mai mica scanteie intrebarea mea, poti sa nu raspunzi daca nu vreibig grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Eu nu fac nimic. Tata îmi zice într-una că nu am nici un viitor dacă mă bazez pe japoneză sau scris. Şi are oarecum dreptate, dar asta rămâne între mine şi între el. Eu zic să... faci la fel big grin
Eu chiar speram să mă căsătoresc cu un japonez (dar dinăla drăguţ), asta până să-l întâlnesc pe Exceel love struck

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Interesant...Merciii.

| Bia001 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

De la poveste ati ajuns la japonezi

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Bia001):

Are şi omu' o pasiune. Ce te bagi tu în viaţa lui, hă?

| Bia001 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Ce pasiune, japonezii?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Bia001):

Eu nu sunt înebunită după japonezi, ci după Japonia şi tot ce ţine de ea tongue

| єχcєєℓ a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Cât de mult mă iubește Miku-chan:X

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mi-am dat seama din cele spuse de ea. puppy dog eyes

| αɴι28 a răspuns:

De ce mereu il puneti pe Speed cu Mikusi nu cu mine? Aaa, gata, stiu! Asa fac toti scriitorii de ****, ca tine!

| Bia001 explică (pentru αɴι28):

Draga, o sa fi cu speed pe parcurs, si nu cred ca tu esti in postura de a ma eticheta pe mine

| mia100خوبصورت a răspuns:

Mai vreau sa apar si eu!

| Bia001 explică (pentru mia100خوبصورت):

Pai o sa apari mai mult in celalalte episoade. ok?

| mia100خوبصورت a răspuns (pentru Bia001):

OK

Întrebări recente