| CastraveteMurat a întrebat:

Povestiți `mi cele mai haioase întâmplari din viața voastră:]]. Vreau sa rad.
Cele mai bune vor primii fundita si restul vot happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...eram cred ca in clasa 8a,si inca nu se desfiintase Everestul din Romana. Eram cu cea mai buna prietena la baie cand ea incepuse sa se laude "eu am sanii mai mari ca ai tai "(ceea ce bineinteles nu era adevarat).Am inceput sa ne contrazicem, pana cand mi-am ridicat tricoul sa ii arat.L-a ridicat si ea pe al ei, si era evident ca erau cu vreo 2 cupe mai mici. Putin dezamagita spune"AI PUSHUP!" Eu i-am raspuns"Jesus! Nu am nimic! Uite!"ne-am dat amandoua jos sutienele, si ne priveam in oglinda.Cand mi-au fugit ca prin intamplare ochii, si am observat ca usa nu era inchisa prea bine.Cel mai penibil a fost faptul ca puteam sa vedem capetele unor negrii (vreo 3-4)reflectate in oglinda, care se uitau cu patos la noi. Am trantit usa, ne-am uitat una la alta pentru vreo 10 secunde si dupa am izbucnit intr-un ras nebun.Cea mai mare provocare a fost sa iesim din restaurant,evitand privirile oamenilor.
Legat de intamplarea asta, eram la Mec intr-o zi si le povesteam penibila intamplare unor prietene.Nu mi-am dat seama ca vorbesc cam tare, si cand m-am intors o masa de 5-6 persoane radeau cu cea mai mare pofta de cele povestite de mine.

alta data, eram intr-o gasca mai mare si la vreo 10 metri erau cativa politisti.ne-am prefacut ca de-abia atunci ii vedem, am aratat "discret"cu degetul spre ei si am luat-o la fuga.Ei erau grasi si nu prea puteau sa tina pasul si la un momentdat ne opream in alergare usoara.Cand ne prindeau ne intrebau"de ce alergati,viermilor?".Noi raspundeam"Facem sport,dumneavoastra de ce alergati?"

Nu a fost atat de haios cand vorbeam cu fostul meu prieten la telefon pe strada, spunandu-i ca sunt plecata din oras cand am das nas in nas cu el. Daca te intrebi ce am facut, am fugit.Am fugit si mi-am schimat numarul de telefon.

7 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Mi-am irosit secunde să citesc întrebarea... Ha, ha, ha ha.

| Fragile a răspuns:

¤FărăVisexD
dacă tu ai pus-o era logic că ajungeam şi la ea şi o citeam.Din păcate.

| CastraveteMurat explică:

@AlteţaSaCăţeluşa te-a pus cineva sa citesti intrebarea? puppy dog eyes hai nu mai comenta atat talk to the hand

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Eram in clasa a sasea si aveam ora de muzica si noi nu il suportam pe prof. si cand s-a sunat de pauza profu si-a lasat sticla cu apa in clasa si am plecat eu si cu 2 fete la magazin si am cumparat un prezervativ si cand am ajuns in clasa i-am desfacut sticla cu apa si am pus prezervativul pe gura sticlei si cand si cand s-a sunat de intrare a venit profu in clasa a vazut si ne-a scazut tuturor nota la purtare si ne-a mai dat si lucrare asta a fost partea naspa dar partea amuzanta a fost aia cu prezervativulrolling on the floor)))))))))))))

| Alissonn14 a răspuns:

Eram cu o fata la strand si maicasa nu o lasa, dar noi tot ne-am dus, si cand vroiam noi sa plecam, am vazut ca venise o prietena de a lui maicasa. Daca o vedea la strand ii spuna lui maicasa.Asa ca ea s-a aruncat in apa (avea maieul pe ea) si eu am alergat cu hainele ei pana la iesirelaughing).Si a trebuit sa stam la soare sa i se usuce maieul laughing)).

| andreisandu28 a răspuns:

Dulcheata,nu mai mintri pentru ca nu avea cum sa o ia la plimbare

| Cineva245 a răspuns:

Noi eram intr-a patr-a si profa era bonlava si a venit o baba si a inlocuit-o si aveau baietii o masina cu telekomanda...ea le-a confiscat-o si a bagat-o in geanta laughing)ei au apasat inainte si geanta profei a plecat la plimbarerolling on the floor)