| SuntDinWonderland a întrebat:

Prietena mea are la status :"Tu de vei iubi pe alta eu nu pot sa te opresc dar fie-ti mila de cuvantul "Te iubesc" "sau ceva de genu...si primul' lucru la care m-am gandit a fost : 'Tu de vei iubi pe alta, eu n-o sa ma mmai cac pe tine *ii curg lacrimi pe obraz*, dar las' ca se caca ea, ca poate se caca mai bine.Inventati si voi d'asteawinkingFunda!

5 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Tu de vei iubi pe alta sper sa iei sifilis
tu de vei iubi pe alta, va avea penis
uite ca si rimeaza...

| giuly a răspuns:

Cicalacacichicea, sa moara gagica mea! + privirea strabista + ochelarii mondiali.

| pinguinuVerde a răspuns:

Tu de vei iubi p alta, câdear-ar în canal
Tu de vei iubi p alta, să o calci pe cap la bal.

| NOBODY a răspuns:

Cand ma voi f*ta
Toata lumea va canta
Cand voi termina
Tu culege sperma!

| EvangelineDS a răspuns:

Nu stiu cei mai rau faptul ca prietenul meu mi-a trimis messaj cu:vreau sa ne despartmi sau faptul ca dupa ce am primit mesaju am primit altu cu : scuze nu era pentru tine?laughing

Întrebări recente