| JustWannaDance a întrebat:

Prieteni ajutati-ma sad
Am hi5 si azi nu stiu ce o avut crying
Adica li s-a trimis prietenilor mei un mesaj deala cu prosti adica cu o poza si cu una si daca dadeai click pe ea iti aparea un site Por*o laughing
[Scuzati expresia dar e adevarat.]

Si nu stiu ce sa faccrying
Mi-am schimbat si parola in caz ca mi-a aflat-o cineva dar am vazut ca mai trimit si alti prieteni de pe hi5.
Eu nu ma uit la asa ceva si nu stiu de ce s-a trimis si de la mine mesaj crying
Doamne ce idei imi dai? [P. S. sa-mi inchid hi5? Asa se mai trimit? big grin]

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Daca zici ca si altii mai trimit, inseamna ca e ceva virus pe care l-ai incasat dand click si tu la randul tau pe o poza d-aia. Anuleaza-ti contul si asa va fi imposibil sa se mai trimita. Dupa un timp, cateva zile poti sa incerci sa-l reactivezi si sa vezi daca problema inca mai existahee hee

| Ade a răspuns:

Ai gresit categoria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... si mie mi s-a intamplat. s-a trimis o poza porno la toti prietenii. nu stiu ce sa fac, acum ma intreaba ce e cu poza aia. ce sa le raspund? u ai rezolvat? cum?

| JustWannaDance explică:

Stiu dar m-am grabit laughing straight face

| andreeutsa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplatrolling on the floor

Întrebări recente