| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Prima mea imagine editata : http://www.pizap.com/......_page4.php

Răspuns Câştigător
| Dxi a răspuns:

Ce frumoasa esti! Da ai gura stramba.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si ultima sper...

| Muflă a răspuns:

Dacă urmează ca TPU să fie invadat de fani Jeffree Star eu îmi tai chestia care mi-a ieşit pe buric şi zâmbeşte ciudat la bunică-mea...

| Muflă a răspuns:

Musique, din păcate nu e o tanti. Sau e o tanti. Da' o tanti cu puţă -_-

| Musique a răspuns:

Wohohow m-am speriat.
nene*isi da seama ca e o tanti* nu mai faaaa din astea cu mine

| LoL a răspuns:

Wow Picasso chiar nu aveam idee cum se modifica o poza in pizap...

*sarcasm mode off*

draga asta i nimic pe langa ce poze am modificat eu...

| Comy a răspuns:

Naspa

| BBdragutza a răspuns:

Vai de mama mea, sa-mi bag papucii undeva ca nici dracula nu arata cum arati tu aici!